Predstavujeme Ústav lekárskej kozmetiky

Ústav lekárskej kozmetiky, už dlhoročne jediné komplexne špecializované centrum na zdravie a krásu na Slovensku, veľmi dobre rozumie ženám a mužom a ich pretekom s časom. Všetku svoju odbornú snahu preto venuje ako profesionalizácii a rozširovaniu svojich služiebToto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/5059-predstavujeme-ustav-lekarskej-kozmetiky

Dobrý deň.

Mám 42 rokov a trápi ma hlboká vráska na brade. Táto sa nachádza skôr na boku, smerom k lícu. Chcem vás poprosiť o radu, aká metóda na jej odstánenie je najúčinnejšia a koľko takýto zákrok približne stojí.
ďakujem.

Ja mám tiež toľko čo Ty,vrásky nad perou.dala som si aplikovať kys.hyaluronovu a som spokojná.Mňa to stálo okolo 4 tisíc,cena záleží od množstva.Okolo úst sa doporučuje aplikovať len vypl.mat.

Dobrý deň,chcem sa spýtať ci by mi abdominoplastika pomohla,mam 19 rokov,mam okolo 174 cm a vazim asi 70kg.Chcela by som mat ploche brucho ale v spodnej casti braucha mam trochu ovisnute brucho a po bokoch mam dost tuku…Bola by tato metoda pre mna vhodna?dakujem za odpoved.