Prelex - operácia oka

Hľadam niekoho, kto bol na operácii očí metodou Prelex - výmena očnej šošovky. Prosím, napíšte ako ste spokojní po operácii, alebo ak poznáte niekoho, kto bol na tomto zákroku.

Ja som bola vcera na vysetreni v Brne a bola mi takato operacia doporucena, idem na nu za mesiac, tak dam potom vediet viac.

Takze, som cerstvo po operacii Prelex na pravom oku a v utorok idem na lave oko, uz den po operacii som vyborne videla a kazdym dnom sa to zlepsuje, viac napisem po operacii laveho oka.

Bola som na operácii oboch očí v Košiciach vo februári. Nemusíte sa báť, ja som maximálne spokojná, až asi na dlhý čas po operácii pokiaľ budete môcť mať nové okuliare, pravda ak ich vôbec budete potrebovať. Ja potrebujem do blízka, do diaľky vôbec nie hoci okuliare som nosila 50 rokov.

Dobry den, chcel by som sa spytat, ci ste si tento ukon museli uhradit v plnej vyske alebo vam nieco poistovna uhradila?

Dobrý deň, po dlhom čase sa Vás chcem opýtať, či ste boli na operácii očí metodou Prelex v Brne. Ja som mala odporúčanú túto metódu priamo z Brna, kvôli vyššiemu veku a silným dioptriám. Priznám sa, že som sa doposiaľ nerozhodla, nie len kvôli cene, ale hlavne kvôli očiam. Teraz ešte vidím (aj keď so silnými dioptriami) a bojím sa, ako to dopadne. Susy

Dobry den, ak viete po anglicky, odporucam Vam precitat si stranku http://www.lasik-center.com/laser/miol.html Su tu spomenute aj nevyhody multifokalnych sosoviek, ktore som inde nenasla, ako je mensi kontrast, “halo” efekt v noci a info, ze vlastna sosovka + okuliare poskytnu zatial stale kvalitnejsi obraz.

Bibka, chcel by som Vás poprosiť, či by ste mi mohla napísať viac o operácii Prelex. Či Vás nebolia oči, nerežú, netlačia a ako sa Vám zlepšil zrak. Mám tiež záujem o túto operáciu, len moc tomu neverím, čo všetko o nej píšu. Som už objednaný 28.9.2011 na vstupné vyšetrenie v NeoVizi v BA. Zatiaľ Vám veľmi pekne ďakujem!

Bola mi doporučená operácia Prelex v Bratislave, ale stále sa toho obávam. Predsa sú to oči. Prosím Vás, ak s tým máte skúsenosti, tak napíšte. Ďakujem.

Dobrý deň, bola mi odporúčená operácia PRELEX v NeoVízii v BA. Boli ste niekto v tejto dobe na tejto operácií. Ak áno, prosím podeľte sa o skúsenosti. Veľmi túžim dobre vidieť, ale bojím sa operácie. ďakujem

Mozem sa spytat na ktorej klinike v brne? ako to dopadlo? dakujem peter