Preprava opatrovateliek Rakúsko

Dobrý deň. Pre všetkých, ktorí potrebujete odvoz na deň 17. 5. (utorok) večer z SK do AT (Wien+okolie, St. Polten, Sollenau) a 18. 5. (streda) ráno späť z AT na SK. Jazdím vždy z utorka na stredu, bez prestupov, zbytočných zdržaní, z dokladom na požiadanie, v pohodlnom aute, z občerstvením. Môžete sa informovať a rezervovať si miesto na tel. č. :0903 / 456994, alebo e-mail:pacho13@azet.sk.Ďalšia preprava je 24. 5. do AT a 25. 5 späť na SK. Mám ešte voľné miesta. Šetrím Váš čas, aj peniaze. Pekný deň prajem.

Ponukam pravidelnu prepravu z pondelka na utorok smer Wien, Graz (30 a 40 eur) a Klagenfurt (45 a 50eur) zo severneho slovenska (Turzovka, Cadca, Kysucke N. Mesto, Zilina, Martin, Orava a Rajec) Dopravu zabezpecujeme od domu k domu, klimatizovanym autom a navyse kazda 5 jazda za 40%zlava! rezervujte si svoje miesto na t. c. :0948 34 52 52! Dakujeme za vasu doveru! Prajeme pekny den www.facebook.com/kamitrans

Ponukam vam prepravu. Utorok 17. 05. 2011 smer Graz, Klagenfurt, Villach a spat na vychodne Slovensko. Striedanie v Rakusku vo vecernych hodinach. Jazdime dvaja soferi, pre vasu bezpecnost. Vy viete kam, my vieme ako! 0918 563 441

Dobrý deň. Pre všetkých, ktorí potrebujete odvoz na deň 17. 5. (utorok) večer z SK do AT (Wien+okolie, St. Polten, Sollenau) a 18. 5. (streda) ráno späť z AT na SK. Jazdím vždy z utorka na stredu, bez prestupov, zbytočných zdržaní, s dokladom na požiadanie, v pohodlnom aute, z občerstvením. Môžete sa informovať a rezervovať si miesto na tel. č. :0903 / 456994, alebo e-mail:pacho13@azet.sk.Ďalšia preprava je 24. 5. do AT a 25. 5. späť na SK. Mám ešte voľné miesta. Šetrím Váš čas, aj peniaze. Pekný deň prajem.

Dna 18. 5. v stredu dopoludnia menim opatrovatelky v AT smer Wien, Graz Leoben, Klagenfurt, Ferlach, Villach. Prechadzam okresy RS, LC, PT, BR, BB, ZV, ZH, PD, TO, NZ, NR. Vozidlo 5 miestny VW, skuseny vodic, dlhorocna prax. Bez prestupov a zbytocneho zdrzania, doklad o preprave. Tel: 0907 822810. Chodim pravidelne kazde 2 tyzdne.

Ponukam vam prepravu. Utorok 17. 05. 2011 smer Graz, Klagenfurt, Villach a spat na vychodne Slovensko. Striedanie v Rakusku vo vecernych hodinach. Jazdime dvaja soferi, pre vasu bezpecnost. Vy viete kam, my vieme ako! 0918 563 441

Dobrý deň. Už dnes pre všetkých, ktorí potrebujete odvoz na deň 17. 5. (utorok) večer z SK do AT (Wien+okolie, St. Polten, Sollenau) a 18. 5. (streda) ráno späť z AT na SK. Jazdím vždy z utorka na stredu, bez prestupov, zbytočných zdržaní, s dokladom na požiadanie, v pohodlnom aute, z občerstvením. Môžete sa informovať a rezervovať si miesto dnes do 19:00 na tel. č. :0903 / 456994, alebo e-mail:pacho13@azet.sk.Ďalšia preprava je 24. 5. do AT a 25. 5 späť na SK. Mám ešte voľné miesta. Šetrím Váš čas, aj peniaze. Pekný deň prajem.

Dňa 23. 5. ponúkam odvoz zo stredného Slovenska do Mníchova. Idem cez Wien, St. Polten, Linz, Salzburg. Jazdím na novom 9-miestnom klimatizovanom Fiat Ducato. Doklad je samozrejmosťou. v prípade záujmu 0918 165 035 alebo e-mail surda90@centrum.sk

Ponukam volne miesta na nedelu zo str. slov. do Bratislavy v rannych hodinach. A v stredu navrat z Bratislavy na str. slov. , B. Bystrica a okolie v doobednajsich hodinach. kontakt 0907 137 895.

Dobrý deň. Pre všetkých, ktorí potrebujete odvoz na deň 24. 5. (utorok) večer z SK do AT (Wien+okolie, St. Polten, Sollenau) a 25. 5. (streda) ráno späť z AT na SK. Jazdím vždy z utorka na stredu, bez prestupov, zbytočných zdržaní, s dokladom na požiadanie, v pohodlnom aute, z DVD a občerstvením. Môžete sa informovať a rezervovať si miesto na tel. č. :0903 / 456994, alebo e-mail:pacho13@azet.sk.Ďalšia preprava je 31. 5. do AT a 1. 6. späť na SK. Mám ešte voľné miesta. Šetrím Váš čas, aj peniaze. Pekný deň prajem.

Dobrý deň. Ponúkame prepravu na 24. 05. 2011 v utorok zo smeru východné Slovensko do Grazu a okolia. Odchod z východného Slovenska v do obedňajších hodinách, striedame večer. Kontakt: 0903 467 269, 0918 140 730, www.expres12.sk,

Dobrý deň. Pre všetkých, ktorí potrebujete odvoz na deň 24. 5. (utorok) večer z SK do AT (Wien+okolie, St. Polten, Sollenau) a 25. 5. (streda) ráno späť z AT na SK. Jazdím vždy z utorka na stredu, bez prestupov, zbytočných zdržaní, s dokladom na požiadanie, v pohodlnom aute, z DVD a občerstvením. Môžete sa informovať a rezervovať si miesto na tel. č. :0903 / 456994, alebo e-mail:pacho13@azet.sk.Ďalšia preprava je 31. 5. do AT a 1. 6. späť na SK. Mám ešte voľné miesta. Šetrím Váš čas, aj peniaze. Pekný deň prajem.

Chodíte aj cez Bánovce? Mám jednu opatrovateľku do Alkovenu.

Ponukam vam prepravu. Utorok 31. 05. 2011 smer Graz, Klagenfurt, Villach a spat na vychodne Slovensko. Striedanie v Rakusku vo vecernych hodinach. Jazdime dvaja soferi, pre vasu bezpecnost. Vy viete kam, my vieme ako! 0918 563 441

Ponukam odvoz do / z Rakuska, utorok a stvrtok Orava-Linc-Salzburg-Innsbruck. V preprave osob posobime 13 rokov, komfort zaruceny. T. c. 0904 913 319, 0905 913 319

Cestovala som na Slovensko s týmito prepravcami, bezpečná jazda, dvaja vodiči, super ceny, pohodlné auto… doporučujem.

Dňa 30. 5. ponúkam odvoz z LC, Zvolena, BB, Nitra, BA do Grazu v ranných hodinách. Cena je 35€ a z Bratislavy 20€. Jazdím na novom klimatizovanom Fiat Ducato, prepravovaná posádka je poistená, doklad za prepravu je samozrejmosťou. Som šofér už 16 rokov. moje t. č. 0918 165 035 alebo e. mail surda90@centrum.sk

Dobrý deň, dňa 26. - 27. 05. 2011 odchádzam v nočných hodinách z Humenného do Viedne. Mám 2. voľné miesta.
Kontakt: 0905425473

Dobrý deň. Pre všetkých, ktorí potrebujete odvoz na deň 31. 5. (utorok) večer z SK do AT (Wien+okolie, St. Polten, Sollenau) a 1. 6. (streda) ráno späť z AT na SK. Jazdím vždy z utorka na stredu, bez prestupov, zbytočných zdržaní, s dokladom na požiadanie, v pohodlnom aute, z občerstvením. Môžete sa informovať a rezervovať si miesto na tel. č. :0903 / 456994, alebo e-mail:pacho13@azet.sk.Ďalšia preprava je7. 6. do AT a 8. 6. späť na SK. Mám ešte voľné miesta. Šetrím Váš čas, aj peniaze. Pekný deň prajem.

Dňa 1. 6. ponúkam odvoz z Ba do Wien, St, Polten, Linz v ranných hodinách a večer späť. Jazdím na novom klimatizovanom Fiat Ducato. Doklad za prepravu je samozrejmosťou. t. č. 0918 165 035 alebo surda90@centrum.sk