Prevencia pred dysplaziou


(meryx) #1

Ahojte :slight_smile: u nášho psíka sa objavila mierna nadváha a riešime otázku ako ochrániť kĺby (samozrejme, že schudneme) ale potrebujeme nastaviť už nejakú rozumnú kĺbovú výživu. Neviete nám prosím poradiť nejakú kvalitnú a účinnú? Keďže ide o labradorského retirviera, tak má rozhodne v génoch predispozíciu pre túto divočinu :frowning:


(JUlinecka) #2

Skús canvit chondro maxi alebo super. To je chutná kĺbová výživa, ktorú nám poradil náš vet. A to že chutí vieme lebo vonia jako pečienka a náš lary ked to zaciti tak to žere jako odmenu uplne super a netreba ho šaliť :slight_smile:


(meryx) #3

Díky, akurát ju pozerám ale neviem sa rozhodnúť i keď zloženie majú naozaj super. Máme trojročného psíka tak by som šla do canvitu chondro maxi podľa odporúčaní na stránke. Čo myslíš ? Už si s tým asi skúsenejšia než ja…


(JUlinecka) #4

Canvit chondro maxi je pre steniatka a rastuce domace psi a pre tie sportove a namahane psi pripadne tie co su uz pooperacii alebo maju silne prejavy chorob pohyboveho aparatu je uz super a aj jeho zlozenie je uz o nieco bohatsie.


(Leonka752) #5

dava sa to psom už šteniatka aj preventivne, alebo iba ak je problem s klbami?