Pri Draždiaku bude Rehabilitačné a diagnostické stredisko vrcholového športu

Na brehu umelého jazera Veľký Draždiak v Bratislave sa začala výstavba nového Rehabilitačného a diagnostického strediska vrcholového športu.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1990-pri-drazdiaku-bude-rehabilitacne-a-diagnosticke-stredisko-vrcholoveho-sportu

Preco taky nadpis?
Lebo asi mi nic ine neyostava len jasat nad tym, co iny schvalia aj ked je to totalna hlupost. Zabrat takou stavbou s takym vyuyitim, co nema nic spolocne s vodnou plochou skutocne uzasne. A petrzalcania si asi sadnu k vode v lavori doma. lietajuci tanier si budu hadzat doma z balkona a ked ich to prestne bavit budu sa poyrat ako sa niekto priveyie na aute, yaparkuje na mieste ich skutocneho relaxu cey leto, zasportuje si vo fitku v uzavretom priestore a zase odfrci, ved ten co tam tak pride ma na dovolenku pri vode, ci mori aj viac krat do roka. Ved mi si sadnem aj ku ceste na travu. tam je tiey pohoda. Nikto mi neobhaji, ze podnikatelsky zamer je zivitaschopny len na tomto mieste. Ved to vobec nebude pre ludi, ktory tam chodili a vyuzivali. Ked tam budu chciet stravit tolko casu ako travili tak ich to vide poriadne draho a efekt tiey nie je porovnatelny. Mozno iny ale ide skutocne o ten? Hanba ako uvazuju ti, ktori to povolili a budu realizovat. Su to podnikatelske nuly ak sa znizia k tomuto a mzslia si ze su genialny. mozno len vo svojom megalomanstve. Dakujeme, ze je zase o kusok miesta na odych menej, ktory je naskok od miesta byvanaia a je to hlavne v duchu vyletnych planov o sprijemneni byvania v petrzalke. Dakujeme, ze vieme (aj menovite) komu islo o peniaze. KU…