Pri home-office trpia hlavne kĺby

Hrbenie sa, prekrížené nohy či opieranie o lakeť - v každom z uvedených prípadov trpia kĺby. Nesprávne nastavanie výšky stola či monitora spôsobuje, že sa človek predkloní a zvesí ramená. Tento postoj spôsobuje zlú polohu chrbtice. Zlý sklon následne vyvolá preťaženie svalstva a tuhosť, ktoré sa výrazne ozvú. Pomoc je na dohľade. Cemio Kamzík® je špičkový kĺbový výživový doplnok, ktorý ako jediný na Slovensku obsahuje kombináciu dvoch prírodných kolagénov NCI ®, NCII ® a vitamínu C pre kĺby, väzy, šľachy a kĺbové chrupavky. Jedinečnosť založená na spojení rýdzej prírody a špičkovej technológie. Kolagén typu I vytvára v šľachách, väzoch a kostiach silné vlákna, ktoré sa spájajú do zväzkov (na princíp povrazu), aby vydržali silný tlak. Kolagén typu II sa naopak vyskytuje v chrupavke, kde vytvára husté siete z tenkých vlákien, pretože chrupavka je namáhaná predovšetkým tlakom vo všetkých smeroch. Kolagén zaisťuje jej pevnosť a odolnosť. Doplnený je o vitamín C, ktorý je dôležitý pre jeho tvorbu, správny vplyv na kvalitu a pevnosť kĺbových chrupaviek. Stačí jedna kapsula denne. Hľadajte v lekárni, v bežnej obchodnej sieti alebo na www.cemiokamzik.sk/


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14482-pri-home-office-trpia-hlavne-klby

Ocino ho uzival, ale hovoril, ze jemu bohvieako nepomahal, ze necitil taky rozdiel nejak, ci si ho dal alebo nie.

1 Like

A ako dlho používal to? Môže tie lieky potrebuje viac času?

Je to pravda, telo trpí keď ste doma. Ale napríklad ja aj keď som na homeoffice tak sa snažím sem tam postaviť, pocvičiť si a zatiaľ sa teda držím. Po práci teda prechádzky a nejaký ľahší šport. Takže uvidím dokedy sa mi podarí vydržať fit.

nemyslím si, že iba klby. U mňa je to aj chrbát, pretože sedím na sedačke v obyvačke, hrbím sa. Musím si kupit nejaku kvalitnu stoličku, aby sa zo mna nestal invalida