Pripravte sa na jeseň s lipou...

Manufaktura na tohtoročnú jeseň nachystala novú limitovanú kolekciu Lipa , ktorá je inšpirovaná našou prírodou. Je uvedená z lásky k starým časom a pri príležitosti stého výročia založenia republiky v krásnom prvorepublikovom dizajne a zároveň s moderným zložením inšpirovanom tými najnovšími trendami. Prečo lipa? Tento nádherný národný strom nám nielen pripomína naše tradície,ale výťažky z lipových kvetov sú navyše veľmi prospešné k starostlivosti o telo. Práve blahodárne výťažky z lipových kvetov napomôžu hebkej, hydratovanej a mladistvej pleti a pokožke a zaručia im poriadnu ochranu, toľko potrebnú v chladných mesiacoch. Starostlivosť náramne spríjemní exkluzívna hrejivá vôňa s tónmi lipových kvetov, sprevádzajúca všetky kozmetické prípravky.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14267-pripravte-sa-na-jesen-s-lipou

Manufaktura je super :slight_smile:

ešte som neskúšala ale dobre vedieť :slight_smile: :slight_smile:

Ale to sú dosť drahé produkty, nie? Čo to stojí?

treba si čerstvej lipy natrhať, doma pekne usušiť a na jeseň a v zime je to najlepšia vec na nachladnutie keď spravíte z toho čaj

…hlavne pre niekoho kto je na lipu alergicky, co?.. :smiley:

to uz je potom debata o niecom inom, ale tomu kto nie je to prospeje :slight_smile:

To máš pravdu a Lipový čaj je ešte aj veľmi chutný! :slight_smile:

Milujem lipu, voňu a čaj v zime. Tá kolekcia može byť super.

https://gifts.sk/kategoria/valentin-2/ toto je super stránka na darčeky odporúčam :slight_smile:

Lipa je super, taký čajík v zime mňam. Kozmetika znie zaujímavo, už aj idem kuknúť

AJ JA SI V ZIME ROBIEVAM LIPOVY CAJIK A SUHLASIM, ZE JE VYBORNY :slightly_smiling_face:

sice lipovy caj moc nepijem ale kozmetiku pouzivam a musim povedat, ze je velmi dobra :slight_smile:

lipovy caj je dobry hlavne pri chripke :slight_smile: mne ho moja starka davala ked som bola chora

Aj sipky tam treba priemiesat :wink:

Joooj lipu mam velmi rada. Uz sa tesim, ked si v zime budem robit lipovy cajik :slight_smile:

1 Like

Taky si robievam aj ja, je fajnovy a netreba ho ani sladit, kedze chuti vynikajuco :slight_smile: