Problem pri sexe

Mam taky problem, ked chcem uspokojit priatelku, tak v predohre vsetko funguje tak ako ma, az na to, ze vyvrcholenie dosahujem dost neskoro, ale problem je v tom, ze ako nasuniem prezervativ, tak mi “ovedne” penis, neviete cim to moze byt? Bojim sa, ci to nie je nieco vazne. :frowning:

Takyto isty problém mame niekedy aj my s priatelom :frowning: Neviem preco. Ale niekedy sa podari, len treba byt trpezlivy a netreba sa nad tym moc zamyslat :slight_smile: potom to uz pôjde jedna radost.

Možno sa jedná len o psychický problém. Možno ste nejakým spôsobom vyrušovaný, alebo sa v dôsledku sexuálneho styku niečo pokazí. Je veľmi dôležité, aby ste boli v kľude, žiadny stres. Jednoducho sa uvolnite a situácia by sa mala zlepšiť.

Dakujem vam za rady, pomahate mi fakt, skusal som uz aj klud na vikend som mal volny barak a boli sme sami tak 6 hodin ,hier, ubehlo ako voda, vsetko fungovalo az po ten fakt ako som nasadil prezervativ, vtedy ze ,kvac, a bolo po srande.

No sak uvazujem uz aj o odbornej pomoci lekara nejakeho, ale aj sa bojim aj hambim, co ak to je neco co ma nepotesi alebo to moze byt aj fakt o tej psychike … neviem co mam spravit, ale najviac ma stve to, ze priatelka neviem co si mysli.

Tak sa jej opytaj, a nech ti ten prezervativ nasadi ona, vymyslite si hru. Pises, ze si ho nasadzas sam … a myslis uz dopredu, preboha len aby nezvadol … jasne, ze ti zvadne, ked si to ty sam vsugerujes. Nevies sa zbavit toho strachu, co ked zase …

No to som skusal tiez, ale asi mas fakt pravdu, na to myslim co ak zasa, no co uz nechcem sklamat.

No ja mam taky isty problem ako ty, je to cisto psychicky problem, navstivil som androloga v KE a momentalne idem na psychiatricke konzultacie, kedze to musim nejak z hlavy odsranit ten blok, dufam ze to pomoze uz … pomoz si viagrou pre zaciatok.

Inak da sa z toho dostat aj bez nejakych konzutacii, nemysli na sex presne, mysli na nieco ine, naozaj to funguje.

Rozumiem, ze ochrana na prvom mieste, ale co to tak skusit bez toho kondomu, ale bacha na “nehody”, je dobre sa naucit “vytahovat” to chce uz len prax.

Pocuvaj krtek, nech skusi tvoja priatelka pocas nasadzovania ochrany zasunut palec do tvojho analneho otvoru a bud si isty, ze ti nezvadne a ochrana ti mozno bude aj mala!

Ahoj, ja mam tiez taky problem, ze velmi skoro dosiahnem orgazmus a potom musim dlho cakat, aby bol naspat hore … Neviem cim to je, chcel by som pomoc od odbornikaa, prosim.

Pri onanovani vzdy skuste vzdialit ejakuaciu s tym, ze prestanete a opakujte toto zasebou par krat. Uvidite, ze pomaha.

ja tiež z duše neznášam kondóm, a tiez som mal problem s tym ze niekedy som nic necitil a penis vädol, dla som dole kondom… trochu popapal tabletky… take na lepšiu erekciu bez receptu… stoji v pohode :slight_smile: https://erekcia.guru/lieky-na-potenciu/