Problem s erekciou

Prosim poraďte mi mám 48 rokov a začal som mať problémy s erekciou čo s tým mám robiť? Máli ste niekto takýto problém ako ste ho riešili?

Ja som tento problém nemal ale kamarát áno ako prve navštívil doktora a tam mu urobil všetky potrebne vyšetrenia a potom mu odporučil výživový doplnok

Skus nejaky doplnok, tiez som zacal mat tento problem, ale hned som si nasadil doplnok, ktory mi nastastie pomohol. Obsahuje niekolko bylin- najsilnejsie afrodiziaka. A je celkovo velmi zdravy a posobi ako prevencia pre zdravie prostaty. Je to napoj Red od bhip-u, popozeraj na energiabhip. sk

A ako sa volá ten doplnok? Ja som vyskúšal jeden ale nezabral teda áno ale na veľmi krátku dobu.

A čo si skúšal? tento sa volá yellow vital

A čo si vyskúšal? tento sa volá yellow vital a je na prírodnej báze

Ja viem tiež o dobrom výživovom doplnku ja síce nemám problém s erekciou ale vyskúšal som to a musím povedať že to funguje super :smiley: išiel som ako stroj

Tak napíš ako sa volá už som bol aj v lekárni a tam mi odporučili asi 3 a ja som nevedel ktorý je ten naj a samozrejme ani ona nevedela keď že to bola mlada baba a nepotrebuje také veci

Toto je ono pozri si to najozaj to funguje a je to pecka :smiley: https: / / yellowvital. sk /

A ty to máš vyskúšane sám na sebe?

Ja som to vyskúšal keď sme šli s priateľkou na svingers party, dal som si to potajomky aby nevedela a bolo to super aj ona sa čudovala koľko som vydržal :slight_smile:

A to je len pre mužov? čo by sa stalo keby to užije žena?

Keď že je to výživový doplnok na EREKCIU tak to asi pre ženy nie je!

Vyskusal si to zacinam mat rovnake problemy ako ty ale nie vzdy sa to stane obcas mozem ale obcas sa mi postavi a po chvilu klesne

Ano už som to vyskusal a mozem len odporucit nie je to len pri uplnej strate erekcie ale aj pri poruchach cize to co mas ty

Tak ze to funguje ano? a nejake neziaduce ucinky to nemá?

Nie nemá ani v príbalovom letáku som nenašiel a ani na mne som nič nezistil :slight_smile: tak dlho som už dlho nevydržal pri akte

A kde je to najlepsie kupit?

Oddaluje to aj ejakulaciu? ci len podporuje erekciu?

Mne to oddialilo vyvrchlenie tak ze to asi funguje aj na to treba vyskusat a sam uvidis