Problem s erekciou

(Karol) #1

Prosim poraďte mi mám 48 rokov a začal som mať problémy s erekciou čo s tým mám robiť? Máli ste niekto takýto problém ako ste ho riešili?

(LACO) #2

Ja som tento problém nemal ale kamarát áno ako prve navštívil doktora a tam mu urobil všetky potrebne vyšetrenia a potom mu odporučil výživový doplnok

(Juraj) #3

Skus nejaky doplnok, tiez som zacal mat tento problem, ale hned som si nasadil doplnok, ktory mi nastastie pomohol. Obsahuje niekolko bylin- najsilnejsie afrodiziaka. A je celkovo velmi zdravy a posobi ako prevencia pre zdravie prostaty. Je to napoj Red od bhip-u, popozeraj na energiabhip. sk

(Karol) #4

A ako sa volá ten doplnok? Ja som vyskúšal jeden ale nezabral teda áno ale na veľmi krátku dobu.

(LACO) #5

A čo si skúšal? tento sa volá yellow vital

(LACO) #6

A čo si vyskúšal? tento sa volá yellow vital a je na prírodnej báze

(Milan) #7

Ja viem tiež o dobrom výživovom doplnku ja síce nemám problém s erekciou ale vyskúšal som to a musím povedať že to funguje super :smiley: išiel som ako stroj

(Karol) #8

Tak napíš ako sa volá už som bol aj v lekárni a tam mi odporučili asi 3 a ja som nevedel ktorý je ten naj a samozrejme ani ona nevedela keď že to bola mlada baba a nepotrebuje také veci

(Milan) #9

Toto je ono pozri si to najozaj to funguje a je to pecka :smiley: https: / / yellowvital. sk /

(LACO) #10

A ty to máš vyskúšane sám na sebe?

(igi) #11

Ja som to vyskúšal keď sme šli s priateľkou na svingers party, dal som si to potajomky aby nevedela a bolo to super aj ona sa čudovala koľko som vydržal :slight_smile:

(Anna) #12

A to je len pre mužov? čo by sa stalo keby to užije žena?

(igi) #13

Keď že je to výživový doplnok na EREKCIU tak to asi pre ženy nie je!

(Roman) #14

Vyskusal si to zacinam mat rovnake problemy ako ty ale nie vzdy sa to stane obcas mozem ale obcas sa mi postavi a po chvilu klesne

(Karol) #15

Ano už som to vyskusal a mozem len odporucit nie je to len pri uplnej strate erekcie ale aj pri poruchach cize to co mas ty

(Roman) #16

Tak ze to funguje ano? a nejake neziaduce ucinky to nemá?

(Karol) #17

Nie nemá ani v príbalovom letáku som nenašiel a ani na mne som nič nezistil :slight_smile: tak dlho som už dlho nevydržal pri akte

(Roman) #18

A kde je to najlepsie kupit?

(Marek) #19

Oddaluje to aj ejakulaciu? ci len podporuje erekciu?

(Karol) #20

Mne to oddialilo vyvrchlenie tak ze to asi funguje aj na to treba vyskusat a sam uvidis