Problem s prehtanim, bolest na hrudniku

Dobry den, prosim vas, moj problem zacal pred cca 2 tyzdnami, tocila sa mi obcas hlava, az som pocitovala obcas take mravencenie na hrudniku, ale zo zadu na chrbte, obcas navaly tepla na hrudi. Vzala ma sanitka na centralny prijem, po 6 hod cakani a par vysetreni skonstatovali, ze asi iba dehydratacia a nevolno z tepla a stres. EKG dobre, krvne testy ukazali zvysene leukocyty, ale povedali, ze zapal to nie je, sla som domov. Priznaky pretrvavali, kolobeh lekarov, obvodna neviedela, co by to mohlo byt, poslala ma k internitke a ta po vysetreniach skonstatovala, ze je to zapal hornych dychacich ciest, ziadne lieky mi nedala, ze by to malo prejst same, vo vysledkoch stale zvysene leukocyty a crp. Okrem toho mavam uz 2. tyzden teploty do 37. 5, zvacsene uzliny na krku. Problem je, ze sa pridali problemy s prehltanim - hrdlo ma neboli, ale akoby som nemohla prehltnut ani vodu ani jedlo. Uz zacinam mat z toho obavy, nedokazem prijmat potravu, velmi tazko len taku kasoveho charakteru a nasledne mam pocit, akoby mi horel hrudnik. Takxmto stylom jem 1 banan aj hodinu. Ked som v klude a nejem, pocitujem obcas len teplotu do 37. Obcas mam aj tlak, resp. praskanie v usiach. Prosim vas, nemate s tym niekto skusenost? Moze to byt ten zapal hornych dychacich ciest, ak nemam kasel, hrdlo neboli? Uz neviem, co mam robit, z nemocnice ma zas poslu domov alebo diagnostikuje bovieco. Na ORL ma lekarka neposlala, hoci som ju ziadala, vraj este netreba, az keby to neustupilo do 4-5 dni. Ja uz som ale bezmocna, neviem, dokedy takymto stylom cakat, ze sa to zlepsi same? Dakujem za akekolvek rady, dufam, ze ma este viac nevystresuju :slight_smile: