Problemy po operacii krcnej chrbtici

dobry den,mala som dlhodobe problemy,s celou chrbticou,ale v popredi,bola najvetsim problemom krcna chrbtica.kedze som mala,cystu na mieche.nikto sa mi do operacie nechcel podujat,dokonca som bola aj na konzultacii v prahe.tak som si nasla algeziolog.ambulanciu v Bardejove,kde mi doktor palil nervove zakoncenia.vola sa to- ablacia ramienok.
spalil mi viac ako bolo treba.kedze na druhy den som mala koznu reakciu v podobe velkeho cerveneho flaku…bralasom silne opiaty,ktore sa mi zvysovali,ale uz mi nezaberali ani tie.podarilo sa mi najst lekara v martine,ktory sa mi do operacie dal.bola som operovana v oktobri 2020.kde mi boli menene platnicky C4-C5- a C5-C6,kde som mala utlak na nervove struktury.to bolo 1kole…a v druhom kole mi spominany lekar,navrhuje,operaciu zo zadu.LAMYNOPLASTIKU- C5-C6 platniciek.po mesiaci som obsolvovala rehabilitaciu.cele zle… lekarka mi vysetrovala hybnost krcnejchrbtice/ a hlavy a to po mesiaci nemala az nesmela/ maser mi masiroval miesta do ktorych mi tiez nesmel ist,.bola som na druhej kontrole v Martine…urobil sa mi druhy rentgen a pan doktor ma uistoval ze platnicka drzi.len nieco sa muselo rehabilitaciou viac ponatahovat.urobilo sa mi vysetrenie MR. a tam sa zistilo.ze mam velmi silnu artrozu 4stupna.nasla som si cez internet. magnetycku postel MBST- nie je to hradene poistovnou.pacient si vsetko musi hradit sam.vychadza to okolo 1300Eur.ale na druhej stranke som si nasla ze to pomaha do artrozy 3stupna vedel by mi niekto pomoct.poradit.uz neviem ako dalej.mam velke bolesti do hlavy ado laveho ramena.ak spim tak len na tabletkach.prosim poradte. pripadne mate skusenost alebo podobne problemy.budem vdacna za kazdu odpoved.

A doktori čo na to? Čo ďalej navrhli?