Problémy s erekciou

Dobrý Deň,

Môj priateľ má problémy s erekciou. Naše milovanie je nekonečné, všetko je úžasné, až nato že pri pohlavnom styku nedokáže mať vyvrcholenie. Pri orálnom sexe s tým žiadnym problém nemá ale pri samotnom akte ano. Veľmi nás (viac mňa ako jeho) to trápi a nevieme čo s tým urobiť a ako mu pomôcť, pretože samotný akt nieje taký aký by mohol byť.
Prosím poradte nám, ďakujem

Erika, doverujte tomu, ze vas priatel, ak bude potrebovat najde pre seba terapeuta, poradcu. Alebo vy mozete hladat pokoj v dusi, a skumat, preco vas trapi priatelov problem. Dolezita je aj dovera, ze sa dospely muz vie o seba postarat, ked to uzna za vhodne.
Partneri okrem toho, ze pri milovani prezivaju aj nieco vzajomne, zaroven je prezivanie kazdeho z nich aj individualne. To, co citime aj pri milovani je nase osobne, individualne citenie, vnimanie. Mozny je aj hlbsi intimny rozhovor o tom, co sa medzi partnermi, milencami deje, co prezivaju aj mimo sexuality. Casto to suvisi aj s inymi oblastami zivota, ako je sex. Riesenia su viacere, skumat kazdy sam za seba a skumat spolocne… s odbornikmi, alebo bez odbornikov. Odborne poradenstvo moze napomoct objavovat vami neobjavene, nevsimane atributy vo vztahu. Skusenost ukazuje, ze je viac tabu tem, pri intimnom rozpravani na rozne temy.
rita svihranova
www.psychoterapeut.zzz.sk