Problemy s erekciou

ja mam najlepsiu skusenost s kamagrou ci už som mal gel alebo tabletky učinok bol vždy 100% a neboli z nej hlava ako pri vsetkom ostatnom... objednavam ju z kamashop.webnode.sk pride vzdy druhý den takze super.

my sme s tým nechceli bežať do lekárne ani k doktorovi nakoľko to považujeme obaja za dosť citlivý problém a rozhodli sme sa vyskúšať niečo prírodné - skús sa pozrieť na produkty od kiwu wuki tam istotne niečo nájdeš a vyhneš sa trápnym momentom v lekárni či u doktora

Skúšal som viaceré prípravky na erekciu ale dlhodobo najúčinnejšie sú Zerex. Napísal som aj recenziu na zerex na základe vlastnej skúsenosti. Recenzia na Zerex

priatel mal isty cas problemy s erekciou kvoli stresu, kupila som mu na vyskusanie clavin platinum citala som ze je dobry na skvalitnenie sexu tak ma zaujimalo co to urobi; mega!! perfektny ucinok!

no myslim si ze hlavne to treba odstranit v hlave. bolo by mozne aj k sexuologovi zajst ale asi by som to neriesila v lekarni a svojpomocne.lebo zasa ak je to len v hlave tak byt na liekoch nie je bohvieco

Skúste ZEREX. Zerex mám odskúšaný veľa krát. A vždy pomohol partnerovi. Učinky sú viditeľné a určite si užijete lepší sex so Zerexom ako bez. Vaša partnerka aj vy. Pomôže vám totaktiež zvýšiť svoje ego. Len odporúčam. My si ho s partnerom objednávame aj so zľavovými kuponmi čo je oveľa výhodnejšie. http://www.zlavovy-kod.sk/zerex-sk/

Ja mám dobrú skúsenosť s českým bylinným produktom od značky Erectan http://www.erectan.sk/produkty/. Priateľ ho berie dlhodobo, lebo je o niečo starší ako ja a sme spokojní. Ja za seba ako žena môžem doporučiť ich intímny gél, ktorý dodáva pociť vačšieho vzrušenia. Bol to darček k narodeninám, ktoré mám v lete a teraz dostanem k Vianociam ďalšie baleni. To mýslím hovorí za všetko.

moj manžel používal zerex… pomohlo to nášmu sexuálnemu vzťahu a aj celkovo nášmu vzťahu len odporúčam :slight_smile: taktiež ti pomôže na trošku sebadôvery www.zlavovy-kod.sk

Nika neviem ci ste problem s partnerom vyriesili, ale aj ja som mal davnejsie dost podobny. Ono to nie je ani tak o erekcii ako o predcasnej ejakulaci, daval som si zerex extralong na predlzenie sexu, uz len to, ze som na to nieco bral mi pomohlo a ozaj to ma ucinok. Skuste to aj vy vyskusat, dufam ze pomoze, na nejake operacie sa nenechajte nahovorit, je to zasah do organizmu, maximalne si myslim, ze tvoj priatel moze mat problem s uzdickou na penise https://erekcia.guru/uzdicka-penisu/ ale to je jednoduchy zakrok

Co takto navstivit lekara. Mozno ze je problem zakoreneny niekde hlbsie. Ale treba skusit rady s kondomom. Je vseobecne zname ze muzom napomahaju vydrzat dlhsie.

pozerala som ich stranku a skusila som ich objednat, no som zvedava ake budu ked pridu, moj manzel o nich nevie, uvidim ako zareaguje na ne

Skúste lubrikant ako erectan intim gél. Ten si myslím, že Vás nabudí oboch :wink:

Podľa mňa to treba skúsiť s tým kondómom. aspoň mne teda pomáha. Ale stálo by za hriech ak by si si ozaj prebehla aj nejaké intim obchody a oni tam majú bárs čo na oddialenie vyvrcholenia.

Je to rozsiahlejší problém, určite by som odporúčal naštudovať si jeho podstatu: https://www.erekciablog.sk/oddialenie-ejakulacie/

Ahojte! Velmi nerada ale neviem uz ako dalej. Mojho snubenca milujem najviac ako mozem. No on ma velky problem s erekciou. Velmi rychlo sa dokaze spravit a ja si to neviem poriadne vychutnat:-( Co robit? Poradte nieco ucinne! Rozist sa s nim v ziadnom pripade nechcem! Planujeme uz svadbu

Keď máte takýto problém, neznamená to hneď, že sa musíte rozísť. Existujú všelijaké lieky na to. Vyskúšali ste už nejaké?

To ani nechcem melli, svojho chlapa milujem najviac ako viem! Neskusali sme este nic. Doktora sa na to pytat nechcem je mi to take blbe a sama v lekarni taktiez zistovat taketo veci nechcem :frowning: Preto ma napadlo, ze skusim vyzistit na tomto fore. Vies mi aj poradit tabletky, ktore by pomohli na tento problem?

To je dobré, že máš takéto myslenie. Lebo kopu báb by nechalo svojich priateľov kvôli takémuto problému a to nie je vôbec pekné! Tabletky? Prečo hneď takáto voľba? Myslíš, že inak sa mu pomôcť nedá?

Neviem ci je aj ina volba. Myslim, ze tabletky su na vsetko a nic ine ma nenapadlo. Ak o niecom inom vies, tak sem s tym. Budem len rada!

Čaute. Petrana keď má tvoj chlap takéto problémy, tak nech ide doktorovi a ten ho vyšetrí a nejaké lieky mu aj nasadí. Ja som mal iné a to také, že som mal pomalé spermie. Na to som bral bluefertil a sa mi zdá, že sú aj na iné problémy len som si neni istý. Skús sa na ne spýtať doktora.