Problemy s erekciou

Herno problem je v tom, ze moj drahy na vysetrenie nechce ist:-/ Asi sa boji, ze to bude jeho vina a ze ho necham alebo co ale uz som mu to viac krat povedala, ze cokolvek sa stane vzdy budem s nim! Skusim si precitat na co su este dobre tie tabletky. Zatial ti dakujem za rady!

petrana je to normalne, ze chlap nechce ist na vysetrenie…aj moj taky bol…potom sme si dali hodinovy rozhovor a napokon isiel…doktor mu poradil tie tabletky, ktore aj tebe tu napisal herno a po asi 5 mesiacoch som otehotnela…:slight_smile:

Rozumiem ako sa tvoj chlap cíti. Nie je to príjemné počúvať a vedieť, že chyba je v chlapovi. Ver mi, viem aké to je keďže som to tiež prežíval! Prečítaj, tie tabletky sú na viacej problémov dobré. Ja som ich užíval 4 mesiace a potom sa nám už konečne podarilo splodiť bábätko.

Violita a akym stylom si isla na neho? My sme sa uz rozpravali viac krat ale jednoducho on si nechce dat poradit od odbornika. On sa ako keby hanbil za svoj problem :frowning: A gratulujem! Uz sa vam aj narodilo?
Herno citala som si uz o tom produkte a vyzera, ze by mu mohol aj pomoct. Len ho este potrebujem presvedcit aby take nieco uzival. Dnes mu o tom poviem a som zvedava, aka bude jeho reakcia. Snad dobra! Drz palce!

Budem držať palce a ty potom daj vedieť, aká bola jeho reakcia, ok?

My uz mame rok problem otehotniet. Neboli sme este na ziadnych vysetreniach a radi by sme sa im aj vyhli. Poradte co este skusit, aby sa to podarilo? Velmi tuzime po dietatku!

Problém je, že na internete je strašne veľa klamstiev. v jednej recenzii Zerex chvália, napr na https://www.primarka.sk/zerex/ a v inej sa užívatelia sťažujú, že nefunguje. Treba si ale hlavne uvedomiť, že často ide o psychickú záležitosť a aj placebo efekt môže problém úplne vyriešiť.

petrana isla som na neho milo…pockala som si, pokial mal dobru naladu a potom som zacala…pytala som sa ho ako si predstavuje nas dvoch za niekolko rokov a pomaly som presla k dietatu…islo to tak samo…on dokonca sam zacal, ze si studoval na internete mnohe clanky a ze v mnohych nasiel spomenuty bluefertil…potom si ten samotny produkt nastudoval…takze som ho do nicoho nemusela tlacit…skus to nejako tak aj ty…ano narodilo:-)…nasa Lea ma 2 mesiaciky:-)

Herno, Violita rovno vam takto spolu napisem. Predvcerom som sa s nim o tom uz konecne bavila. Pockala som si aby mal dobru naladu a potom postupne som sa k tomu nejako prepracovala. Nechcela som na neho tlacit ani nic. Nechala som to na neho, nech sa rozhodne ci bude s tym nieco robit alebo nie. Akurat som mu len povedala o tych tabletkach bluefertil. Povedal, ze si to kukne na internete. Videla som na nom, ze radsej by uzival nejake tabletky ako keby mal ist k doktorovi. Necham ho do nedele premyslat a potom sa ho opytam ako sa rozhodol. Som zvedava, co povie!

petrana dobre si isla na neho…uz len pockaj co zisti na internete a co ti potom povie…a daj samozrejme aj mne vediet, som strasne zvedava ako zobral vas rozhovor:-)

Violita uz ti to mozem aj napisat. Hned na druhy den mi povedal, ze vyskusame tie tabletky a ked sa uz potom nebude dat, tak potom ze pojde k lekarovi. Len sme boli na vikend v Kosiciach, tak preto az teraz pisem :slight_smile: Drz palce, aby tabletky pomohli :wink:

Tak super reagoval! Neveril som, že ti tak rýchlo odpovie, že ich začne užívať. Prajem Vám, aby tabletky zabrali a mali ste dieťa!

Herno poviem ti pravdu, ze aj ja som zostala zaskocena, ked mi o par hodin povedal, ze BlueFertil zacne uzivat a ze to chce vyskusat! V tej chvili bol zo mna najstastnejsi clovek a este stastnejsia budem, ked otehotniem. Dakujem ti za podporu a za vsetky rady! :wink:

petrana tak rychlo sa rozhodol?..je vidno, ze aj on velmi tuzi po tom aby ste mali dietatko, je to zlate :wink: boli ste na vylete, ci co ste boli v Kosiciach?..moc vam ale pocasie nevyslo, ci tam bolo v pohode?

Sledujem, že som tu riadne dlho nebola a že tu riadne dlhá komunikácia nastala :slight_smile: A už ti iní asi aj niečo poradili, ako som tak zbežne videla a čítala, že mám pravdu? Nebudem ti tu teda nič iné písať a mýliť ťa, ok?

Violita ano, tak rychlo. Sama som bola prekvapena, lebo on ked sa ma rozhodnut v niecom, tak mu to dlho trva. No v tomto sa rychlo rozhodol :slight_smile: Asi vedel, ako mi na tom zalezi! :slight_smile: Ano na vylete sme boli. Sice nebolo pocasie pekne, ale pobehali sme tam vsetko a hlavne sme si oddychli :wink:
Melli uz vsetko viem, nemusis mi uz nic pisat, pokial si chcela toto iste a nie nieco ine, hm?

No poviem ti pravdu, že som ti chcela ten istý produkt poradiť ako ti tu aj baby poradili. Firma Kiwu Wuki vyrába dobré tabletky na tieto problémy pre ženy i mužov. Tak prajem, nech sa Vám splní to, čo si najviac želáte! :slight_smile: :wink:

No tak to by som poradila tiež tie znecitlivujúce kondómy, to by malo pomôcť. Ja som ich raz skúsila objednať z eshopu a bolo to fajn a ešte som ušetrila https://www.kuponyzdarma.sk/kondomshop-sk/ tak skús aj ty.

Melli som rada, ze mas taky isty nazor ako i baby. Dufam, ze budete mat pravdu a ze tie produkty fakt pomozu! Dakujem velmi pekne, si zlata! :wink:

Nie je začo Petrana! Taktiež dúfam a prajem Vám to, aby ste už boli šťastný a viac už neriešili takéto problémy! A ako inak? Užíva ich tvoj drahý v pohode? Nenadáva? :smiley: :smiley: