Problemy s erekciou

(petrana) #63

Herno problem je v tom, ze moj drahy na vysetrenie nechce ist:-/ Asi sa boji, ze to bude jeho vina a ze ho necham alebo co ale uz som mu to viac krat povedala, ze cokolvek sa stane vzdy budem s nim! Skusim si precitat na co su este dobre tie tabletky. Zatial ti dakujem za rady!

(violita) #64

petrana je to normalne, ze chlap nechce ist na vysetrenie…aj moj taky bol…potom sme si dali hodinovy rozhovor a napokon isiel…doktor mu poradil tie tabletky, ktore aj tebe tu napisal herno a po asi 5 mesiacoch som otehotnela…:slight_smile:

(herno) #65

Rozumiem ako sa tvoj chlap cíti. Nie je to príjemné počúvať a vedieť, že chyba je v chlapovi. Ver mi, viem aké to je keďže som to tiež prežíval! Prečítaj, tie tabletky sú na viacej problémov dobré. Ja som ich užíval 4 mesiace a potom sa nám už konečne podarilo splodiť bábätko.

(petrana) #66

Violita a akym stylom si isla na neho? My sme sa uz rozpravali viac krat ale jednoducho on si nechce dat poradit od odbornika. On sa ako keby hanbil za svoj problem :frowning: A gratulujem! Uz sa vam aj narodilo?
Herno citala som si uz o tom produkte a vyzera, ze by mu mohol aj pomoct. Len ho este potrebujem presvedcit aby take nieco uzival. Dnes mu o tom poviem a som zvedava, aka bude jeho reakcia. Snad dobra! Drz palce!

(herno) #67

Budem držať palce a ty potom daj vedieť, aká bola jeho reakcia, ok?

(marynka) #68

My uz mame rok problem otehotniet. Neboli sme este na ziadnych vysetreniach a radi by sme sa im aj vyhli. Poradte co este skusit, aby sa to podarilo? Velmi tuzime po dietatku!

(FN BA Martin) #69

Problém je, že na internete je strašne veľa klamstiev. v jednej recenzii Zerex chvália, napr na https://www.primarka.sk/zerex/ a v inej sa užívatelia sťažujú, že nefunguje. Treba si ale hlavne uvedomiť, že často ide o psychickú záležitosť a aj placebo efekt môže problém úplne vyriešiť.

(violita) #70

petrana isla som na neho milo…pockala som si, pokial mal dobru naladu a potom som zacala…pytala som sa ho ako si predstavuje nas dvoch za niekolko rokov a pomaly som presla k dietatu…islo to tak samo…on dokonca sam zacal, ze si studoval na internete mnohe clanky a ze v mnohych nasiel spomenuty bluefertil…potom si ten samotny produkt nastudoval…takze som ho do nicoho nemusela tlacit…skus to nejako tak aj ty…ano narodilo:-)…nasa Lea ma 2 mesiaciky:-)

(petrana) #71

Herno, Violita rovno vam takto spolu napisem. Predvcerom som sa s nim o tom uz konecne bavila. Pockala som si aby mal dobru naladu a potom postupne som sa k tomu nejako prepracovala. Nechcela som na neho tlacit ani nic. Nechala som to na neho, nech sa rozhodne ci bude s tym nieco robit alebo nie. Akurat som mu len povedala o tych tabletkach bluefertil. Povedal, ze si to kukne na internete. Videla som na nom, ze radsej by uzival nejake tabletky ako keby mal ist k doktorovi. Necham ho do nedele premyslat a potom sa ho opytam ako sa rozhodol. Som zvedava, co povie!

(violita) #72

petrana dobre si isla na neho…uz len pockaj co zisti na internete a co ti potom povie…a daj samozrejme aj mne vediet, som strasne zvedava ako zobral vas rozhovor:-)

(petrana) #73

Violita uz ti to mozem aj napisat. Hned na druhy den mi povedal, ze vyskusame tie tabletky a ked sa uz potom nebude dat, tak potom ze pojde k lekarovi. Len sme boli na vikend v Kosiciach, tak preto az teraz pisem :slight_smile: Drz palce, aby tabletky pomohli :wink:

(herno) #74

Tak super reagoval! Neveril som, že ti tak rýchlo odpovie, že ich začne užívať. Prajem Vám, aby tabletky zabrali a mali ste dieťa!

(petrana) #75

Herno poviem ti pravdu, ze aj ja som zostala zaskocena, ked mi o par hodin povedal, ze BlueFertil zacne uzivat a ze to chce vyskusat! V tej chvili bol zo mna najstastnejsi clovek a este stastnejsia budem, ked otehotniem. Dakujem ti za podporu a za vsetky rady! :wink:

(violita) #76

petrana tak rychlo sa rozhodol?..je vidno, ze aj on velmi tuzi po tom aby ste mali dietatko, je to zlate :wink: boli ste na vylete, ci co ste boli v Kosiciach?..moc vam ale pocasie nevyslo, ci tam bolo v pohode?

(melli598) #77

Sledujem, že som tu riadne dlho nebola a že tu riadne dlhá komunikácia nastala :slight_smile: A už ti iní asi aj niečo poradili, ako som tak zbežne videla a čítala, že mám pravdu? Nebudem ti tu teda nič iné písať a mýliť ťa, ok?

(petrana) #78

Violita ano, tak rychlo. Sama som bola prekvapena, lebo on ked sa ma rozhodnut v niecom, tak mu to dlho trva. No v tomto sa rychlo rozhodol :slight_smile: Asi vedel, ako mi na tom zalezi! :slight_smile: Ano na vylete sme boli. Sice nebolo pocasie pekne, ale pobehali sme tam vsetko a hlavne sme si oddychli :wink:
Melli uz vsetko viem, nemusis mi uz nic pisat, pokial si chcela toto iste a nie nieco ine, hm?

(melli598) #79

No poviem ti pravdu, že som ti chcela ten istý produkt poradiť ako ti tu aj baby poradili. Firma Kiwu Wuki vyrába dobré tabletky na tieto problémy pre ženy i mužov. Tak prajem, nech sa Vám splní to, čo si najviac želáte! :slight_smile: :wink:

(Hanika7a) #80

No tak to by som poradila tiež tie znecitlivujúce kondómy, to by malo pomôcť. Ja som ich raz skúsila objednať z eshopu a bolo to fajn a ešte som ušetrila https://www.kuponyzdarma.sk/kondomshop-sk/ tak skús aj ty.

(petrana) #81

Melli som rada, ze mas taky isty nazor ako i baby. Dufam, ze budete mat pravdu a ze tie produkty fakt pomozu! Dakujem velmi pekne, si zlata! :wink:

(melli598) #82

Nie je začo Petrana! Taktiež dúfam a prajem Vám to, aby ste už boli šťastný a viac už neriešili takéto problémy! A ako inak? Užíva ich tvoj drahý v pohode? Nenadáva? :smiley: :smiley: