Problemy s erekciou

Melli si zlata, dakujem za podporu! Nastastie ich uplne v pohode uziva. Rano mu ich vzdy k ranajkam nachystam, kedze sa maju pit pred jedlom a uz potom ma cely den pokoj. Staram sa pekne o neho, aby nezabudal :slight_smile:

Nechcel som nase problemy nechat len na manzelku a tak som si povedal, ze sem skusim napisat, mozno mi budete vediet poradit. Mame uz dlhsie problem s tym, ze sa nam nedari splodit babatko. Moja manzelka uz bola na vsetkych moznych vysetreniach, no ja nie :frowning: A najradsej by som bol, keby som ani nemusel ist. Tie tabletky BlueFertil, ktore tu spominate, moze chlap zacat uzivat aj bez lekarskeho predpisu? Ako to je? Mozte mi v tomto poradit?

takto by to mal riešiť každý jeden muž, máš môj obdiv!!! čo sa týka tých tabletiek, tak môžeš si ich kúpiť aj bez lekárskeho predpisu, sú voľno predajné. no lepšie by bolo, keby si sa poradil so svojim lekárom, ale to už je na tvojom rozhodnutí ako spravíš. môj manžel ich 5 mesiacov užíval a ja taktiež, no tie, ktoré sú určené pre ženy (pinkfertil) a pomohlo to. teraz už sme rodinka :slight_smile: :slight_smile:

Dakujem :wink: :slight_smile: Robim to pre moju zenu, ktoru neskutocne milujem! A vy ste mali ako dlho problem otehotniet? Bol aj tvoj muz na nejakom vysetreni alebo ste si ich len tak nasadili, ked sa vam dlho nedarilo???

To je zlaté, že sa tak pekne o neho staráš! Môže byť šťastný, že má takú ženu ako si ty! A ako veľké balenie ste kúpili? Aké dlhé obdobie ich plánuje piť?

Melli to dufam, ze aj je! :smiley: :smiley: Vies co, kupili sme tri balenia. Ved v jednom baleni je 120 tabletiek a ked sme si to vypocitali, tak jedno balenie je cca na mesiac a pisali tam, ze sa maju uzivat minimalne 3 mesiace. Takze zatial sme tak kupili a potom sa uz uvidi

nám sa nedarilo 2 roky splodiť bábätko, bola to večnosť! :frowning: no už radšej na to nemyslím, teším sa z prítomnosti a z nášho malého chrusta :slight_smile: on bol na spermiograme a tam mu vlastne povedali, že má oslabené spermie a že by mal začať niečo užívať na podporu. potom sme hľadali a našli tieto tabletky a nasadili ich,

To verim! Nam rok a pol a je to fakt vecnost!!! Aha, tak to by som mal ist asi aj ja na to vysetrenie spermiogramu, ze? Nebol som tam este :frowning: No bojim sa tam ist :frowning: Co ked bude vo mne problem? :frowning: :frowning:

no mal by si aby ste vedeli na čom ste. bez toho vyšetrenia nebudete vedieť, či je fakt chyba v tebe a v tvojich spermiách. keď bude, tak stále sa to dá riešiť! a myslím, že tak ako stojíš ty pri tvojej žene tak aj ona bude pri tebe!!

Petrana rovno ste mohli kúpiť to akciové balenie, tam sa mi zdá, že tretí balík je zdarma alebo tak nejako. Neponúkli vám také v lekárni???

Áno je to tak, že tretie balenie je zdarma a stojí to do 80€, lepšie sa to oplatí. My sme si toto výhodne balenie kupovali a dokonca až dva krát, lebo sme sa s mužom dohodli, že ich bude dlhšie užívať aby účinok bol silnejší! A pevne verím, že keď doužíva tabletky sa nám podarí už splodiť naše vytúžené bábätko!

Mas pravdu a budem v to verit, ze aj ked vyjdu zle vysledky, ze ma moja zena kvoli tomu neopusti. Drz mi palce, zajtra budem volat na to vysetrenie a som zvedavy na kedy ma objednaju. A este som sa chcel spytat, ze ked budem mat malo spermii, tak potom mam hned zacat uzivat tie tabletky BlueFertil? Ci musim mat na to aj odporucenie lekara? Mam si ho pytat?

budem ti držať palce a modliť sa za vás, aby to všetko dobre dopadlo. no keď ti výjdu výsledky, že máš málo spermií, tak si môžeš voľno predajne kúpiť v lekárni tie tabletky a začať ich užívať. nemusíš mať odporúčanie, no môžeš sa pre istotu na ne spýtať tvojho doktora. to už je na tebe, čo spravíš a ako sa rozhodneš

ak to pomoze ja som priatelovi kupovala BlueFertil odtialto, podla heureky mali najnizsiu cenu https://www.vitalek.sk/pre-muza/bluefertil-cps-1x120-ks/?design, kazdopadne vela stastia.

Vdaka, budeme to potrebovat! Buduci tyzden idem na to vysetrenie a som zvedavy, co tam vyjde. Dam ti vediet potom…
Molllllly vdaka za info, jednoznacne ked ich budem kupovat tak pozriem, kde vychadzaju cenovo najlepsie…Priatelovi pomohli? Odkedy ich uziva?

nemas zac, len teraz zacal tak ti neviem pomoct :frowning:

V pohode, dakujem ti aj tak…Po case ak nezabudnes tak sa ozvi, ako ste na tom…A ako dlho ich planuje uzivat?..

duško a ktorý deň ideš na to vyšetrenie? myslím na vás celý týždeň aby ti to čo najlepšie dopadlo!!

Misi idem tam zajtra, este len ma to caka…Chcel som cim skor, ale zaciatkom tyzdna uz mali vsetky terminy zaplnene, tak som zobral stvrtok…Dakujem ti, velmi si to vazim, ze na nas myslis…Necakal som, ze tu najdem taku milu osobu, akou si ty!..Zajtra ti dam vediet, ako som pochodil, oki?

Melli no to sme my nevedeli, ze bolo v ponuke aj take vyhodne balenie, skoda :frowning: No uz s tym aj tak nic nespravime, lebo nam nikto nevrati peniaze. My budeme radi, ak tabletky zaucinkuju a potom aj zabudneme na to, ze sme za tie tabletky vyhodili dost vela penazi.
Pauliussa a do kedy ich ma uzivat??