Problemy s kostrcou

Dobry den, mam vyhnutu kostrc do boku, vedel by ju niekto napravit na povodne miestno, pretoze ma to strasne boli, som z toho nespokojna, pred niekolkymi rokmi som na to padla, prosim vas ozvite sa mi alebo ak by ste vedel kontakt na nejakeho odbornika, vopred dakujem.

Kostrc sa naprava v narkoze, nakolko je to velmi bolestivy vykon. Skuste zajst za ortopedom.

Ja som v narkóze nebola. Pri plnom vedomí na štyroch a prežila som to. Bolo to dosť nepríjemné, ale nie až tak hrozné. A to nie som žaidna masochistka.

Prosim Vas, vam to kde robili?

Príjemný večer, v niektorých prípadoch blokácie kostrče je postačujúca cvičebná poloha, ktorá kostrč povolí, je to nasledovná poloha. Ľahnite si na chrbát, šlapy sklopte do vnútorného sklopu tak, aby sa palce dotýkali podlahy. Ak Vás nepustí, tak koľko pustí a zadok stiahnite koľko sa dá, až Vás v lone vydvihne a takto vydržte cca. 10min. Potom si dajte prestávku 10 -15 min. a zasa na 10 min. Zaujmite polohu opísanú hore. Po 14 dňoch bolesť odíde a kostrč ostane uvoľnená. Aj po napravení kostrče mechanicky je potrebné cvičiť tento cvik, lebo blokácia sa bez cvičenia vráti. S pozdravom Priateľ.

Dobrý den mam asi vyskočenu kostrč ale nespadol som na nu ani so sa tam neudrel neviem ale to miesto by malo byt rovne a ja to mam tak ako kebyvyhnute vyskočene. čo mam robit?.. dakujem za odpovede

Mam bolest v spodnej casti chrbta pichanie v nej mi nedovoly sadnut postavyt sa azohnut ci cupnut mi slzu tlacia do oci