Problémy s priateľovou mamou

Dobrý deň.
Ja a priateľ máme problém s jeho mamou. Neviem čo je vlastne vo veci, ale veľmi často sa s priateľom háda, nadáva mu, vyčíta mu že nie je doma a že so mnou trávi veľa času a prekáža jej, keď u nás prespáva. Aj ma pred ním ohovára. Pritom obaja študujeme, takže sme spolu len v škole a potom krátko pred tým ako obaja ideme domov. Občas počas týždňa ostane u nás alebo ja u nich. Priateľ sa veľmi trápi, nechce aby som k nim išla, pretože vie, že sa tam necítim po tom všetkom príjemne a nechce ísť ani k nám, pretože keď sa vráti domov, tak doma ho čakajú len hádky a nadávanie. Pritom keď je doma, nikto s ním nekomunikuje, len sám sedí vo svojej izbe. Neviem, čo máme robiť. S priateľom spolu chceme tráviť čas ale nechcem aby mal potom doma problémy.
Priateľ je jedináčik, pred tým ako sme spolu začali chodiť nechodieval veľmi von, väčšinu času trávil doma. Prosím poraďte, čo máme robiť. Chcem byť s ním ale nechcem aby sa trápil.

Ahoj Petra priatelova mama je chora lebo žiarli nechce sa delit o syna s niekym inym priatel by sa mal odstahovat k tebe aby mama konečne pochopila že ublyžuje hlavne synovi. Priatel by mal počuvat svoje srdce kde by mal ist on to bude mat cely život tažke ked si nespravi podla seba poriadok vo svojom ja