Projekt Dni zdravých žíl sa tento rok v SR uskutoční od 13. do 30. marca

Bolesť, pocit ťažkých nôh, opuchy - to sú na prvý pohľad banálne a neraz ignorované ťažkosti, ktoré pociťujú pacienti v súvislosti s rozvíjajúcim sa chronickým žilovým ochorením (CHVO-chronické venózne ochorenie), ktoré trápi takmer 60 percent slovenskej populácie



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/11861-projekt-dni-zdravych-zil-sa-tento-rok-v-sr-uskutocni-od-13-do-30-marca

Zdravím, mňa by zaujímalo, ktoré ambulancie sú do tohto projektu zapojené v košickom kraji. Nikde som to nenašla. Ďakujem.

Ani ja som nenašla ambulanciu v Banskej Bystrici.

Dobrý deň. Ja by som sa chcela informovať ohľadom možnosti vyšetrenia v Banskobystrickom kraji. / žijem v Lučenci / Prípadne poprosím o odporučenie na konkrétne odborné vyšetrenie. Mama má značné problémy s kŕčovými žilami a doterajšia liečba jej nepomáha. Ďakujem.

Dobrý deň. Aj mňa by veľmi zaujímalo, ktoré ambulancie a v ktorých mestách sú zapojené do tohoto projektu. Bývam v Dunajskej Strede. Ďakujem.

Dobrý deň, mám dotaz, kde v Bratislave môžem podstúpiť vyšetrenie žíl v “Dňoch zdravých žíl” v marci 2012. Vybrané ambulancie som nikde nenašla. Bývam v Petržalke. Pekný deň a ďakujem za odpoveď Gregorová