Prvý sex - ako na to?

Prvý sex? Jednoznačne po svadbe, iba vtedy zistite ako vas manžel ľubi a že si vas nebral iba kvoli tomu ako vam to ide v posteli ! Ak vydržite bez sexu a bozkavania do svadby vrati sa vam to 100 nasobne ako manželia si budete viacej rozumieť a ľubiť sa navždy.

Dada, to nemyslíš vážne :slight_smile: Kto by to v dnešnej dobe vydržal ! Asi pozeráš veľa telenoviel :slight_smile:

15tka uz nieje pod zakonom :wink:

Bože zabite ma niekto :smiley:

Podľa mňa by ste si mali počkať do 16 alebo 15 14 rokov

No ja mám 16 a môj prvý sex bol príjemný kto to ešte nezažil nech to skúsi.

Vvv 15 si stale pod zakonom to ze mas obciansky neznamena ze niesi pod zakonom…

Ahojte mám 16 a môj prvý sex bol v 12. Stalo sa to tak, že som s mojím priateľom išla na chatu zo začiatku to bolo super a blížilo sa to k večeru, ja som si išla do vnútra ľahnúť o pár minút prišiel aj môj priateľ ľahli sme si a začalo to bolo to úžasné. Do dnes sme spolu a klape nám to. Na to sa nikdy nezabudne.

Mam 15 a moj frajer mi zobral panectvo us v 12 rokoch bolo to fajnee prijemne "

Cakame spolu babetko

Moj prvy sex bol ked som mala 17.. s priatelom sme vtedy chodili spolu asi mesiac a poznali sme sa len o nieco dlhsie, bol odo mna o rok starsi. Ked sa na to spatne pozriem, tak sme vlastne ani neboli zamilovani. Prvy krat sme to skusili v aute jeho rodicov ked sme raz isli von. Zasli sme na kludne miesto, sadli na zadne sedacky a nejako pomaly zacali. Asi je to hlupe ale vazne si napamatam ci sme pouzili ochranu :D dost ma to bolelo, aj som krvacala, co som zistila az vecer doma, v aute bola vtedy tma. Vobec sme si neuzili. Potom sme to skusali este dva krat u neho doma, po kazdom raze som krvacala, ale to preto, lebo bol necitlivy a ja zase som dost uzka. Po par tyzdnoch som sa s nim rozisla. Vobec ale nelutujem ze moj prvy sex prebehol takto a najradsej by som aj na cely ten vztah zabudla. Radsej som si to "vytrpela" predtym a s mojim terajsim priatelom uz viem priblizne co a ako, nic ma neboli, je ku mne mily a sex je o laske a slasti, nie o strese, strachu a nemotornosti.

Ahoj mam 12 Poradili by ste mi kedy je ideálny prvý sex a čo mám robiť??

Sex

Mam 13 a chcel by som to strašne skúsiť nenájde sa tu nejaké 13/14 ročné dievča na chodenie ?

<3 <3

Preboha.. Poviem ti len pár vecí.. Ako prvé, nauč sa gramatiku!! A ako druhé sa spamätaj a napíš Ježiškovi, nech ti donesie lopatky a hrabličky a padaj sa hrť na piesok, dieťa!! -_-

bez stresu a určite s kondomom. Možno by nebolo na škodu, keby ste použili aj nejaky lubrikačny gel. Aspon by sa do teba lepšie dostal

…niekedy myslim ze ani to netreba…ale ako na to myslim ze musia dojst samy…

určite s kondomom a možno by nebyo na škodu použit aj nejaky lubrikačny gel, aby to nebolo tak bolestive

Bez to tiez nemusi byt bolestive predsa:)