Prvý sex - ako na to?

Ahojte, prosím vas, mám 15 rokov a konečne sa mi darí vo vzťahu, vyzerá to nádejne, aspoň na pár rokov, ešte nikdy som nemala sex a kedže môj parter má už o niečo viac rokov, chcela by som mu už konečne dovoliť stiahnuť zo mňa úplne všetko oblečenie, lenže u mňa to je trošku problém, neviem ako sa mám na to pripraviť … mám aj menšie ochlpenie, tak poradíte mi, čo s tým? Prosím … a na čo by som predovšetkým nemala zabudnúť? Vopred ďakujem.

1 Like

Ale ked uz to aj ty chces, ak sa citis na to, ze uz to chces a nerobis to len preto, aby si si ho udrzala, tak vela stastia, len nezabudni na ochranu.

No ved vsade je pisane, ze ked po 15-tom roku zivota, ked uz nie som pod zakonom, je to na mne, nie? A ked sa mame radi, ved o to ide, no fajn, aj keby ide len o peting, ale pisala som o ochlpeni, tak o by ste mi poradili s tym?

1 Like

Pises, ze mas mensie ochlpenie, tak v tom nevidim problem, nemusis mu hned pri prvom sexe ukazat tvoj zazrak uplne nahy, ak si blondinka, tak to male ochlpenie nevadi. Alebo si ho trosku ohol, v oblasti bikin.

Len v oblasti bikin, nie cele?

Ved to je na tebe, ja ti v tom nemozem poradit, ked si si nie ista, tak sa ho opytaj, co by sa mu pacilo :slight_smile:

No tak to by som asi nedokazala spytat sa ho, neviem si to predstavit, bavit sa s nim o takychto veciach. Ty uz mas ten prvy raz za sebou ze, no asi blba otazka?

O akych veciach? A o com sa potom bavite? Barborka myslim, ze by si na sex mala este dozriet, uzivajte si mladost, kamosov, atd a k sexu sa dopracujete postupne a prirodzene, nema zmysel robit to len preto, lebo uz mas na to vek (aj ked si myslim, ze ani zdaleka nemas), alebo preto lebo tvoj priatel na to caka, nech pocka a berte to zlahka, drzim palce.

Tak fajn, ja nad tým ešte porozmýšlam, možno to naozaj nemá zmysel. Napríklad neviem, čo by som robila, keby teda máme spolu sex a on ma po týždni odkopne, neviem ako by som to rozdýchala, ďakujem, že si mi napísala, možno si práve zachránila to moje jedno z najcennejších vecí, čo mám, ďakujem.

Ja som mala 14, ked som mala 18 rocneho partnera. Tiez ma lubil, aj vydrzal, dokonca ked som to sama chcela mi povedal, ze este nie, ani mi to nedovolil. Po par mesiacoch sa ale na mna vykaslal. Nie v zlom. Pomaly a nenapadne sa odcudzoval, aby som si ani neuvedomila, ze to skoncilo. Zostali sme kamarati. Doteraz. Pre info. mam 29 rokov. Sice sa ako kamarati nestretavame, ale obcas ho stretnem, ked idem do rodneho mesta, obcas si napiseme par viet na chate a uprimne, vtedy som bola z toho zlomena. Mala som pocit ze uz nikdy nebudem stastna, ale to vsetko je tym vekom. Teraz som stastna, ze ma nechal. Nikdy by som totiz nestretla toho, koho mam teraz a pred nim som poznala tiez vela uzasnych muzov. Tak hlavu hore. Ak Ta miluje, pocka. Ak nepocka, neznamena to, ze Ta nemiluje, ale ani to, aby si to robila nasilu, pokial Ta to samu nelaka. A podla Tvojho pisania Ta to asi nelaka, lebo by si to spravila, keby si po tom tuzila a nehladala pomoc. S tym ochlpenim, obzvlast ked je mensie, nie je problem. Su muzi, ktori maju radi ochlpenie, lebo vyzera prirodzene, dokonca su taki, co nemaju radi oholene. Pokial Ta ale skutocne miluje, bude mu jedno ako dolu vyzeras. Clovek ked miluje, nevidi nic, co by sa mu nepacilo. Ak sa to nepaci Tebe samej, ohol sa. Ale myslim, ze by si mala byt zo zaciatku prirodzena. Oholenie niekedy posobi profesionalne a cloveku pripada, akoby si predtym mala aj inych muzov, pokial si oholena, musela si mat na to dovod. Nemoze vediet, ze Ty si sex s nim planujes, preto sa oholis, uz len preto to nemoze vediet, lebo sa o tom nerozpravas. Mala by si skusit otvorenejsie komunikovat, aj v tom je kuzlo vztahu, pokial si dokazete povedat vsetko.

Ahoj, ja som mala 15 rokov, ked som sa rozhodla do toho s priatelom skocit. Myslim, ze vsetko zavisi od vasho vztahu. Prvy krat by to malo byt naozaj s clovekom, ktory Ti za to naozaj stoji. Ja nelutujem ani trochu. Bolo to velmi pekne. Tak ak sa na to citis, do toho. Co sa tyka toho ochlpenia, tak muzom sa paci pasik alebo uplne sa vyholit ale kedze si mladucka a hovoris, ze si malo ochlpena, tak to nemusis riesit, hlavne aby si nemala chlpky v okoli bikin.

Podľa mňa si ešťe moc mladá na to. Vyčkaj si. čo ked otehotnieš? Budeš vedieť ako sa o to postarať, kde budete bývať, ako sa uživíte? Však sa uvedom, si ešťe dieťa. A čo ked by sa tvoj, keby si sa s ním vyspala neskôr na teba vykašľal? Bolo by ti to príjemné? No veru nemyslím.

Ahojte mám 16 rokov ešte som nemal sex a chcel by som sa opýtať či pri prvom sexe môžem lízať babu alebo lízať a chytať za prsia ? Poviete mi ?

Chcel by som sa opýtať či mám pri prvom sexe ostriekať babu alebo nie ?

Nacvic si to tak asi rok na lizatku a potom prejdi na partnerkine lono.

No v prvom rade by si mal byť nežný ako si pravdepodobne stále… ale treba zažiť aj trochu vzrušenia… takže je to dovolené :slight_smile:

Ahojte mam 15 rokov a moj priatel mal uz sex. Ide oto, ze ja nie neviem ako sa na to pripravit ? Prosim pomozte mi

Sed doma na zadku a nevymyslaj somariny. Este si pod zakonom a ak nechces, aby Tvoj priatel mal problemy, tak si daj pohov, mas na to dost casu

Ale ja chcem mat sex. A co ked som pod zakonom ako mi nato niekto pride nejak

Ahoj, mám 10 ale môj príbeh sa začal v prvom ročníku základnej školy a mala som 6 rokov. Do mojej triedy prišiel novy žiak a ja som sa doňho okamžite zamilovala. Ked si mal ísť vybrať miesto kde bude sedieť on si sadol ku mne. A ja som bola šťastím bes seba. pomali sme sa začali kamarátiť. O pol roka som si bola ista že to je naozaj ten pravy. A ja som ho v školskom klube (družine) a zaviazala som mu oči šálom a pdoprevadila na chodbu kde nikto nebol. Tam som mu šál dala dole a povedala som mu nech si zatvori oči. Ja som ho poboskala na pery a on v zápätí odišiel s divným výrazom. O deň cez hodinu som videla že píše lístoček mojej nepriatelke a tam písal nech ide cez prestávku na wc. Ja som ich potom sledovala ako ona išla na wc a on išiel tieš na dievčenske ! A vihnal od tial všetky dievčata okrem mňa lebo ja som sa tam skovala a tam som vydela vec ktora mi rozdrtila srdce. On ju tam začal boskavať a vyzliekať ja som ihneď nenapadne odišla z vecka a zavolal učiteľku. Tá tam prišla a nemohla uveriť vlastnym očiam! On ležal na nej a ona mala dole šaty, on mal dole nohavide aj slipy a boskaval ju. :, ( Ona sa moc branila ale on bol silnejší a starší ona mala 6 rokov a on 8. učitelka mu dala pokarhanie triednim učitelom a chodil k niakemu doktorovy krory sa zaoberal takymito vecami. A ja som odchadzala so sklamaním a zlomeným srdcom. a od vtedy som ho nevidela. Ale do teras som ho milovala a milujem. A pamätám si ho ako by som ho vydela včera ale je tomu už 4 roky zachvíľu 5. Nikdy na neho nezabudnem ako sa predca dá zabudnúť na prvú lásku. Neviem či ešte niekedy spoznám toho praveho ale nechám to na osud. :slight_smile: :wink: