Psychológ-Schyzofrénia?

gynekológia

(Megy) #1

Zdravím všetkych. Chcem sa spýtať či má niekto z vás skúsenosť s dobrým psychológom, alebo niekto z vás trpí schyzofréniou je mi jasné že niekto z vás to sem neprizná… ale mám pocit že potrebujem odbornu pomoc ale bojím sa to celé naštartovať… v poslednej dobe mavam uzkostlive pocity halucinacie zobrazuju sa mi tiene v zrkadle sami strašne rozširuju zreničky mala som už aj sklony k sebevražde v hlave mi behaju myšlienky ako keby sa moj mozog rozpraval sám za seba a mňa s toho vynechaval mam pocit že všetky veci okolo mna su snove, trpim poruchami spanku 3 dni som poriadne nespalaa jednu noc som z ničoho nič plakala v kuse potom ma bolela hlava… v noci sa zobudim na to že sa mi neda spať… a jedavam čudne kombinacie jedál… a niesom tehotna… v hlave sa mi vynaraju stale nejake hlasy… mam strašne vykyvy nalad a bojim sa že spravim niečo zle už tym padom sa nespoznavam ked skonzumujem trochu alkoholu… čo mám prosím vas robiť ?

(R) #2

Megy, navstivte psychologa, psychoterapeuta, psychiatra… a oni vas nasmeruju ako sa liecit. necakajte, kym sa vas stav zhorsi.
Z ktoreho mesta ste?,
rita svihranova

(Megy) #3

Nemám z toho dobrý pocit čo ak mi povie len aby som sa mu vyrozprávala a to je tak všetko… potrebujem vedieť či pozná niekto naozaj niekoho spoľahlivého čo mi fakt poradí… nie že vyhodím 3O€ za vyrozpravanie… a pridem domov s tym istym…

(R) #4

Megy,
tato stranka neumoznuje reklamu jednemu odbornikovi. casto taketo doporucenie vymazu. V kazdom pripade, to, co popisujete nie je na jedno sedenie, a mozete skusit pohladat klinickeho psychologa, ktory pracuje aj na poistovnu, ostatne specilaizacie pracuju na hotovost, vascinou.
r. s