Rakovina prsnika

Som onkologicka pacientka, mam rakovinu prsnika, a stretavam v cakarniach a nemocniciach spustu zien, ktore maju onkologicke ochorenie, ale sa nevzdavaju zlozvykom. Fajcia, jedia vsetko, co aj do ochorenia na rakovinu. Nechapu, ze zivot sa zmenil a treba davat pozor na to, co jes a pijes. Ked som sa dozvedela o svojej diagnoze, musela som presetrit cely internet vo vsetkych jazykoch a nasla som vela informacii o tom, ako pomoct organizmu zvladnut operaciu, chemoterapiu, ozarovanie. A to boli liecive rastliny. Oni pomohli zvladnut operaciu bez komplikacii, prejst chemoterapiu a oziarenia bez ujmy na zdravi. Teraz v lekarnach sa predava vela cajovych zmesi aj nasa priroda bohata na liecebne rastlinky. Ja ich zbieram v nasich lesoch.

Ahoj Nika, mam kamaratku, ktora prave zistila rakovinu prsnika, a co je horsie pecene a vo velmi zlom stadiu, rozhodli sme sa bojovat, aj ked lekari tvrdia, ze jej mame sprijemnit par mesiacov zivota, nikdy som s touto temou nemala priamo takyto kontakt, preto ak vies poradit, v com mas skusenosti v jedalnicku, bylinkach a pod., budem ti velmi vdacna. Dufam, ze sa Ti dari v liecbe, drzim pevne palce. S pozdravom, Eva.