Rakovinu nevyliečite výživovými doplnkami

Predaj výživových doplnkov ako “prevencia proti rakovine” je hyenizmus. Nevedomosť neospravedlňuje. Mal by existovať zákon, ktorý zakáže zneužívanie “strachu z rakoviny” na komerčné ciele! Lekár, ktorý predpíše výživový doplnok a nepridá účinnú liečbu je pochybný dealer a nie lekár. Laik rozozná “Účinnú liečbu” jednoducho: poisťovňa hradí časť z ceny lieku. Ak liek nie je ani čiastočne hradený, treba sa pozrieť na “účinné látky”. Ak je tam napísaná účinná látka, treba ju nájsť napríklad na internete, lebo sú také lieky, ktoré k nám nie sú dovážané a môžu byť účinné. Ale to je kapitola o liekoch. Výživové doplnky sú “frajerina” pre zdravých a bohatých, nemajú liečebný efekt, a pochybný “preventívny efekt” je obvykle podvod. Najlepší výživový doplnok je racionálna a pôvodná poživatina: mäso bez dusitanov, mliečne výrobky bez stabilizátorov, plnotučné mlieko, ovocie či zelenina bez pesticídov s minimálnym obsahom dusičnanov, pravý včelí med, a všetko má byť užívané primerane podľa fyzickej aktivity! Žiadna iná prevencia neexistuje!

Skutocne dobry prispevok. Svet je taky, na strachu sa najlepsie zaraba, o tom su aj niektore politcke ideologie, vydrzte odmenu dostanete na druhom svete.

Suhlasim s vami p. dr., ja sa liecim na rakovinu pecene, vela ludi radi, kup si toto a toto, nie, zatial beriem chemoterapiu a verim lekarom, ale rada by som si porovnala nazor aj nejakeho druheho lekara na moj zdravotny stav, aku mam sancu na vyliecenie, len neviem na akeho odbornika sa obratit, kto sa na Slovensku venuje a zaobera specialne pecenou, ak viete prosim poradte, dakujem?

Dobrý deň p. doktor, rád by som sa informoval, ako zistím, že mäso je bez dusitanov, ovocie a zelenina bez pesticídov pri bežnom nákupe v supermarkete? Dá sa to nejako rozlíšiť cez tie bio, racio, … nálepky?

Doktor Urban nazval nieco hyenizmus, ale ludom uz viac neodpovedal na otazky.

Nuz hienizmus je aj systematicke zatajovanie a dokonca zakazovanie pouzivania ucinnych alternativnych prostriedkov na liecenie rakovin, ked tieto maju na klinikach, kde sa ich odvazia pouzit ovela lepsie vysledky nez oficialna chemoterapia, ozarovanie a chirurgia. Staci pozret na grafy prezitia, porovnanie klasicjkej onkologie a alternativnej napr z jednej z Mexickych klinik, Klasicke je tam uvedene ako priemerne z USA. http://www.oasisofhope.com/patient-survival-statistics.php Tiez je zaujimave pozriet aj toto: http://www.cancerdefeated.com/amish-secret/index.php?READ=Y&SC=OPMAMISH121229CVSL alebo www.cancwrtutor.org

Liečim sa na rakovinu už 11 rokov, všetko možné som už vyskúšala, od cvikli, citrónu… až k výživovým doplnkám, najviac mi pomohla modlitba k Bohu a verím, že doplnok výživy môže aspoň predlžiť život každému s touto zákernou chorobou. takže hlavu hore, to Vám nemôže uškodiť. -len všetko s mierou. Pán doktor má tiež pravdu s tou racionálnou stravou-treba to dodržaťa vyhýbať sa dusitanov