Reductil, Lindaxa

Dobry den Vlasta, kazdy z tychto liekov: Reductil, Meridia, ci Adipex su urcene pre ludi, ktori nemaju vazne problemy so srdcom, tlakom alebo psychikou / depresie a podobne /. Najucinnejsi je jednoznacne Adipex. S kamaratkami, s ktorymi stale chudneme sme vyskusali uz vsetko mozne-nemozne a jednoznacne sa zhodneme, ze najucinnejsi je Adipex s minimum neziaducich ucinkov. Zo zmienenych tabletiek som vyskusala totiz vsetky a vzdy som skoncila pri Adipexe! Adipex ma sice tiez neziaduce ucinky-sucho v ustach, nespavost, busenie srdca, ale su vyrazne mensie (ak vôbec) ako pri inych, napr. Reductil a Meridia, ktore spôsobuju velke bolesti hlavy, ocny tlak, nejasne videnie, stavy uzkosti,… Neziaduci ucinok-sucho v ustach beriem napr. ako pozitivum, lebo ma Adipex “nuti” dodrziavat pitny rezim, na ktory som predtym zabudala. Ja ho kupujem priamo v CR v lekarni, cize mam uplnu istotu originality, kvality, s prislusnym cislom sarze, krabickou a pribalovym letakom. 1 balenie obsahuje 100 tabliet a cena je 75 EUR. Ak ma niekto zaujem, poslem na dobierku. Ak ale mate zaujem vylucne o Reductil, tak nie je problem Vam ho poslat. E-mail je: moravkova.jn@gmail.com

Dobry den Vierka, skusali ste uz Adipex? Myslim, ze nie, lebo ak ano, na Reductill by ste si uz ani nespomenuli:) Ak mate ale zaujem vylucne o Reductill, napiste mi na doleuvedeny e-mail. Originalne lieky priamo z lekarne v originalnom baleni a pribalovym letakom poslem na dobierku. Ak by ste zatuzili po zmene, odporucam Adipex, je omnoho ucinnejsi a ma vyrazne mensie neziaduce ucinky. Sama mam vyskusane vsetky lieky: Reductill, Meridia a Adipex, takze mam s cim porovnavat a jednoznacne u mna a mojich znamych vyhrava Adipex, skuste si precitat aj prispevky o Adipexe. 1 balenie obsahuje 100 tabliet a cena je 75 EUR. Ak by ste mali zaujem, poslem na dobierku. Ak ale mate zaujem vylucne o Reductil, tak nie je problem Vam ho poslat. E-mail je: moravkova.jn@gmail.com

Chcem sa spýtať Adipex - účinná látka je sibutramin predpokladám, ja užívam Sibutril asi 4-tý deň som oboznámená s vedľajšími účinkami, a všetky mám, ale mierne, sucho v ústach, divný pocit závratu, trochu nespavosť / možno aj po prečítaní nežiaducich účinkov - vyvolaná / ale treba počítať s tým…
JE to účinný liek, skutočne mi nechutí jesť, snažím sa ale dodržiavať 3 jedlá denne - dietne.
Takže píšem tieto skúsenosti pre všetkých, čo sa boja ako ja, je to predsa len zakázaný liek v EU. Zapisujem si mail. adresu, možno v budúcnosti vyskúšam adipex, ak je pravda, že balenie je originál s pribalovým letákom. Ja som sibutril kupila na internete ako mačku vo vreci, prišli mi v sáčku len tabletky, riskla som to, a SÚ účinné.
Len ako všetko - aj užívanie týchto liekov - treba s mierou a rozumom, ako barlička pomôžu.

V roku 2010 ste písali do diskusii o tabletkách reductil. Vedeli by ste ich zohnať?

Mozem sa spýtať odkial ste si ho objednavali?

Možem sa opytať odkial ste si ich objednali?

Nič si nekupujte, všetko to je svinstvo ktoré má vedlajšie učinky! na to prídete až potom! radšej si kúpte kopec zeleninky a ovocia a prestante investovat do chémie ktorá vám zničí zdravie! radšej chudnite pomalučky a s velkou porciou šalátu na večeru každý den a uvidíte ako to pojde dole. nezabudnite vynechat sladkosti. tie brzdia chudnutie! inak jedzte všetko ako predtým. ja osobne som vynechala sladkosti a na večeru si doprajem len velkú porciu šalátu. ja som za 3. mes. zhodila 15 kg. len nesmiete jest tie sladkosti a budete na seba hrdí že sa to naozaj dá. a za peniežky ktoré by ste minuli na lieky si kúpite krásne šaty o 2 až 3 velkosti menšie! SKUSTE TO!

Ahojte. Je pravda, že tieto tabletky niesu uplne zdravé. Ale čo dnes je ? Ja používam sibutramin a aj reduce 15. Jasne ze nie naraz :slight_smile: … A ak chces poradit sptanku ja používam www.spalovace.com podla mna sú dobré ceny a sú spoľahlivý. Ahojte Ivka

Ahoj zohnat sa stale daju a clkom jednoducho. JE na tebe ci to chces od emailovich predajcov alebo cez e shop. Ja ti viem poradit jeden dobry. www.spalovace.com www. spalovace. com odporúčam

Beriem Reductil 15mg dva mesiace schudla som 10 kg
Tabletky mi pomáhaju hlavne v tom, že nemám hlad a chute.
citim sa lepsie a vobec nemam ziadne neziaduce ucinky, nemam chut jest.
Kúpil som tabletky online v anglickej lekárni http://www.freepharmacy.net bez lekárskeho predpisu
dám na moju radu, nekupujte prášky z Ameriky. Budete mať problémy s colnými. Objednajte iba v lekárni, ktorá sa nachádza v Európe.
Držím palce každému kto chce schudnut.

Dobrý den… Chcela by som sa opýtat, za ako dlho bola dorucena zasielka… A kolko ste platili za postovne dakujem.

Ahoj, mohla by si mi poslat link, na stránky kde sis objednávala? Moj mail alexsebibianka@gmail.com, bola by som Ti vdacna :slight_smile:

Ahoj Marika35 a odkial MAs tie lieky? Skutocne Ta zaberaju?

Kúpil som 60 pilulky Reductil 15 mg a som dostal balíček do 10 dní. Som rád, že som našiel vážnu lekáreň freepharmacy.net

Mozte sa mi prosim ozvat? vierkatom@centrum.sk

Viete kde by som mohla reductil zakupit?

Nič žiadne tabletky dievčatá. Ja som našla super jedalniček v ktorom sa dozviete ako schudnúť a jednoducho. Zadarmo si ho môžete stiahnuť tu https://www.ammado.sk/obchod/ako-schudnut

Tabletky na chudnutie - https://acaiberry900.com Pomohlo mi to.