Reductil, Lindaxa

Máte niekto skúsennosti s týmito liekmi na chudnutie?

Ja som tieto lieky dostala v kazdej lekarni, su na recept. V priebehu mesiaca som bez problemov schudla 10 kg.

Ahojte, neviete mi poradit, či sa môze Reductil uzivat aj ked uzivam antikoncepciu? Má to nejake učinky na to?

Mausi, kde si ich zohnala? A kolko stali v lekarni?

Chcela by som sa opýtať, či môžem užívať Reductil ak mám 57 rokov a beriem tabletky kôli zvyšenému tlaku.

Dostala som ho v lekarni na recept, 28 tabliet ma stalo 25 eur.

Pri vyskom krvnom tlku sa nedoporucuje uzivat ho.Asi by Vam ho ani lekar nepredpisal a od januara 2010 je uz vramci EU stiahnuty.

Viete poradiť niečo iné, keďže tieto tablety boli stiahnuté z lekární?

Zdravím Vás, má niekto skúsenosť či vedomosť o Sibutramíne? Či je účinný, kde ho zoženiem a čo stoj?

Ahoj,
uzivala som sama sibutramin (Reductil) pocas 3 mesiacov a schudla som 14kg. Musim ale povedat, ze pocas uzivania tabletiek som zacala aj s dennym cvicenim (aerobic alebo zumba hodinu denne). Dnes si drzim idealnu vahu s BMI 21. Tabletky su dobrym starterom, lebo vam pomozu jest menej a zrychlia metabolizmus a znizia chut na sladkosti. Nemyslim si, ze stiahnut tieto lieky z predaja bolo dobrym rozhodnutim, pretoze osobne poznam mnoho ludi, vratane mna, ktorym pomohli a nemali ziadne neziaduce ucinky. Nesmiete to uzivat jedine ak mate problemy so srdcom a krvnym tlakom, alebo ak uzivate ine lieky. Antikoncepcia sa moze uzivat, nie je tam ziadne riziko interakcie. Nosim sibutramin zo zahranicia v podobe liekov Affilare a Adelseril, pretoze su trochu lacnejsie ako Reductil a Lindaxa. Kto ma zaujem o ich kupu alebo nejake otazky ohladom uzivania, kontaktujte ma prostrednictvom mailu. Lila

Lila či LiliY, zaujímala som sa o reductil tak ako väčšina žien ktoré tu píšu. A tak som si dala za námahu a poprezerala viacero stránok. Minimálne na dvoch stránkach máš podobný textík ako tu a v konečnou podstatou je že ponúkaš, resp. vieš zohnať tieto lieky. Chcem len upozorniť dámy, slečny ktoré veľmi túžia schudnúť aby si dávali pozor na “predajcov” cez internet a nenaleteli ziskuchtivým ľuďom, ako ja v minulosti. Takmer všetky lieky tohto typu boli stiahnuté z trhu a nie len u nás ale v celej EU! Takže to že ich nosíš milá Lila zo zahraničia veľmi neverím. Je na vás milé dámy, či budete veriť alebo nie. Ja neodhováram, len upozorňujem, aby ste nekupovali predražené Tik-Tak cukríky, od ktorých nie a nie schudnúť.

Chcela by som len vedieť, koľko stojí Reduktil s receptom, lebo suseda mi dala 1 balenie, ale už sa nepamätá, koľko doplácala s receptom. Dik.

Reductil je podľa Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv stiahnutý z trhu a má pozastavenú regisráciu kôli zvýšenému kardiovaskulárnemu riziku z látky situbramín. Zdroj: http://www.sukl.sk/buxus/docs/Bezpecnost_liekov/OznamyDrzitelov/SibutraminDHCPletterSK26-1-10.pdf

Ja som užíval Reductil na jar / v lete 2008. Musím uznať na chudnutie zaberá - spolu s cvičením za tri mesiace som schudol 20 kg. Vyzerá to úžasne, ale tie vedľajšie účinky - obrovské depresie, zväčšené a stuhnuté krvácajúce prsníky / som chlap / a impotencia - našťastie po vysadení prešli. Ale trvalo poškodený zrak -3,5 dioptrie, to mi žiaľ zostalo. Je to svinstvo, prosím neberte to ani žiadny sibutramin!

Ahoj Lila, brala som Lindaxu a pomohla. Chcem sa opytat ci lieky Affilare a Adelseril su na podobnej baze ako Lindaxa a Reduktil a kde sa da kupit, dakujem. Dana

Tiez by som sa rada pripojila k teme o uvedených liekoch (Affilare a Adelseril), kde sa daju kupit pripadne co stoja. Dakujem

Je to genialny liek na chudnutie za mesiac som v pohode schudla okolo 13 kg. bola som trocha nervoynejsia, mozno som mala problemy so zaspavanim, vhodne pre zdravych

Ahoj potrebujem niekde zohnat reductil a citala som ze nieco podobne dovazas neviem ci sa s tym este zaoberas ak hej rada by som si kupila ak by to bolo mozne

Ahoj aj ja potrebujem zohnať reductil, alebo niečo podobné by som si kúpila ak by bolo možné. ( veľmi súrne )

Dobry den moze mi niekto poslat kontakt kde by som Reductil zohnala. Alebo liek ako nahrada zan lebo vraj vsetko sa uz zlikvidovala. Skoda ja som z neho super schudla a nemala som ziadne problemy. Teraz som pribrala. Chcem zhodit len 6 8 kg. Dik Pekny hoci uprsany den vam zelam.