Reishi, Ganoderma

Užíva to niekto, alebo som na Slovensku sám? Užíval som aj Aloe Vera, no Reishi ma u mňa prednosť. Čakám na Vaše reakcie, priatelia.

No užívam Aloe, ale na čo to potrebuješ vedieť? Predávaš?

Ja som to jedol všetko, kupoval som časopisy o zdraví a čo bolo v reklamách som jedol, Chlorelu, Psyllium, Probiotiká, vitamíny od výmyslu sveta, Aloe, všetko, myslel som si, že ako do seba investujem, už tretí rok nejem nič, lebo som do doplnkov vyhádzal na prepočet z Sk aj tisíce eur a čo z toho, plešatý som stále, kožu mám naprd stále, vlasy mi padajú ďalej, a z tých neviditelných vecí, ktoré tie prípravky sľubovali určite benefitujem :wink: ale myslím to ako iróniu, skôr si myslím, že som sa nechal opláchnuť ako aj ostatní reklamou a ľudskou hlúposťou, prečítajte si dobré knihy o výžive, nie lacné braky ako schudnúť a pritom sa prežierať alebo rôzne “tajomstvá”, ale normálne knihy, kde nikto nič nesľubuje, fakty o výžive a zistíte, že ani jahoda či jablko sa nedajú nahradiť a jedenie udenín a rôzneho svinstva nevykompenzujete tým, že si potom dáte Aloe drink (osladený cukrom).

Spomínal som že užívam, takže kupujem. Zaujímajú ma Vaše reakcie, lebo ja osobne, som veľmi spokojný.

Len tak medzi nami. Keď ponúkam, tak iba Aloe Vera produkty, nepotrebujem sa pochváliť všetkým. A aj keby si to veľmi chcel, nemohol by som ti to poslať na dobierku. Ani pre teba ani pre niekoho iného. Neber to osobne. Reishi nie je lacná záležitosť. 1 gram stoji viac ako 1 Euro, tak sa pýtam, či to ľudia poznajú. Čo myslíš, prečo ma takú hodnotu?