Reumatoidná artritída

(Admin Zzz.sk) #1

Reumatoidná artritída (RA) je chronické, dlhodobé zápalové ochorenie postihujúce najmä kĺby, ktoré vzniká preto, že imunitný systém nefunguje tak, ako by normálne mal fungovať.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13671-reumatoidna-artritida

(Adinha) #2

Rada by som dala do pozornosti nasu skupinu na Facebooku: “Moja & Tvoja artritida”, kde najdete mnozstvo zaujimavych informacii, tipov a postrehov tykajucich sa vsetkych reumatickych ochoreni…

(Durbáková Irena Košice) #3

Kategorizácia dg. reumatídna artritída III. stupeň - liečenie skupina A alebo B? Údajne preradená po novom do B. skupiny. Ďakujem.

(Ivana, Trenčin) #4

Ahojte,
mám dlhodobo problémy s artritídou. Lekárka mi nedávno odporučila prírodný Astaxanthín. Beriem ho 4 týždne každý deň a môžem zatiaľ povedať, že mi bolesť výrazne ustúpila. Prečítajte si viac o astaxanthíne tu: www.bioastin.sk

(mito12) #5

Ahojte, trpim artritidou, nasiel som nedavno euf kliniku a kupil som si tam preparat na liecbu, po 14 dnoch som nemal bolesti a na kontrole doktor v NURCHU v PN nechapal, krv cistá. dufam ze to vydrzi dlho.

(Tomino) #6

Na artritidu je super AC11. A ma aj kopec inych pozitivnych ucinkov…
http://www.energiabhip.sk/n/purple-caps

(nemečkayová štefánia) #7

Dobrá správa len poprosím o názov toho úžasného lieku ak sa dá dakujem

(Mária Babiaková Geriová) #8

Velmi dobrá správa… aj mňa by zaujimal ten liek… ak sa dá… ďakujem

(anna.temer) #9

Dobrý deň. Môhli by ste mi prezradiť meno toho lieku? Dakujem

(Ladislav Vodur) #10

Ahoj, trpím tým istým ako Ty, preto t´a prosím nazov lieku a kde si ho ku´pil

(iveta) #11

Ahoj. mohla by som poprosiť o informáciu toho lieku čo ti pomohol. ja mám reumu už 26 r. a rada by som sa jej zbavila. ďakujem veľmi pekne…

(milos) #12

Ahoj, možem poprosiť názov toho lieku, mám aj ja reumatickú artritídu. Ďakujem vopred za odpoveď.

(milos) #13

Vy mate tu reumaticku artritidu ? chcem sa spytat prosim vas pomohlo vam to a ako dlho to uzivate ? za aky cas to zaberá ? a posledna otazocka kde sa to da kupit prosim vas ? vopred dakujem za odpoved.

(Tomino) #14

AC11 je na artritidu TOP, pomoze aj tam, kde je medicina bezradna a to nie len pri tejto chorobe. Tu si precitajte diskusiu a je tam aj link, kde sa da kupit http://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/poradte-pripravok-na-klby-2/?page=3#post-78590329

(Ivana) #15

Dobrý deň! Chcela by som sa opýtať, či okrem Astaxanthínu neberiete už žiadne lieky na artritídu? Beriem Plaquenil, nerobí mi dobre. Ďakujem

(rusanu) #16

Ahoj, môžem poprosiť názov lieku ? Tiež mám podobné ťažkosti. Ďakujem pekne.

(Andrea Šuláková) #17

Chcela by som vas poprosit co beriete na reumatologicku artritidu mam ju aj ja 18mesac. aky lieknato zabera dakujem.

(valika dorcakova ) #18

Dobri den prosim vas o radu mam psoriasu ktoru liecim mam zapal klbov co na to pomaha momostemi mam strasne bolesti ruk a noh velice vam dakujem poratte mi ake lieki pomahaju

(Gabi) #19

Dobrý deň. Tiež sa liečim na artritídu. Mám tiež veľké bolesti, mohli by ste mi odporučiť nejakého dobrého lekára, Ďakujem