Rodiny dvojčiat a viacerčiat si vyžiadali veľké celoslovenské stretnutie, po ročnej pauze sa bude konať opäť v Bratislave

Príprava tak veľkého podujatia, ako je toto naše, dá skutočne veľmi zabrať. Neuvedomuje si to nikto, kto to reálne nezažil. Príprave sa venujeme vo voľnom čase, popri iných pracovných povinnostiach a rodine. A čo bolo spúšťačom ďalšieho ročníka? Koncom roka som sa aj ja skutočne začlenila do „dvojičkovskej komunity“, keď sa mojej sesternici narodili dvojčatká Simi a Sebi a tak som si povedala, že to bude aj pre nich a ich staršieho bračeka Samka ,“ hovorí s úsmevom hlavná organizátorka podujatia Kvetoslava Kirchnerová. O to väčšou oporou sú pre organizátorky stáli i noví partneri, ktorí s nadšením podporujú a pripravujú hlavný či sprievodný program podujatia. Tak ako po minulé ročníky, aj tentokrát by malo byť zloženie dvojčiat a viacerčiat veľmi pestré – prídu niekoľkomesačné dvojčatá aj dvojčatá so starším dátumom narodenia. Podujatím bude sprevádzať otec dvojčiat a moderátor Juraj Hajdin. Tento rok pripravili organizátori pre rodiny i tínedžerov skvelý záver podujatia v podobe koncertu so stále dobre naladeným slovenským spevákom a zároveň ocinom dvoch drobcov Lukášom Adamcom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14112-rodiny-dvojciat-a-viacerciat-si-vyziadali-velke-celoslovenske-stretnutie-po-rocnej-pauze-sa-bude-konat-opat-v-bratislave