Roztrúsená skleróza - sclerosis multiplex

Ahoj Peta,

vyzerá to takže sme na tom rovnako. . .

Ak budeš mať čas a chuť tak napíš. . .

Dobrý večer Magdalénka,

prosím napíšte mi info ohľadne BeVito a špeciálnej vody.

Budem Vám veľmi vďačná.

Moja mailová adresa anicka.sulikova@gmail.com

Dobry deň vo štvrto mám ísť na lumbálnu punkciu a chcem sa spýtat ako dlho treba zostať v nemocnici? Dakujem za odpoved… idem do ds nemocnice…

Pani Eva, po prečítaní vášho príspevku som ostala mierne zaskočená faktom, že vaša dcéra navštevuje ľudových liečiteľov. Chápem, že sa snažíte svojej dcére pomôcť, SM mi diagnostikovali len nedávno a viem aké to je zistiť, že má človek nevyliečiteľnú chorobu. ALE! Rozhodne by som za tými ľuďmi nechodila, mám na ich praktiky svoj názor. Neviem či veríte v Boha alebo nie ale len On môže vašu dcéru uzdraviť. Liečiteľ rozhodne nie, možno na nejaký čas by sa jej uľavilo ale následky by boli katastrofálne. Skúste si pozrieť výpoveď bývalých ľudových liečiteľov na akom princípe funguje to ich “liečenie”. Zverte sa radšej do rúk Božích ako do rúk tých šarlatánov. Prajem Vám len to najlepšie a hlavne veľa síl.

A kde na slovensku liecia ?

Mohli by sme si napisat na mail, moja dceraka ma asi SM a ja som sa z toho zrutila.

Mohli by sme si pisat?

Mirko ozvi sa mám pár otázok na teba ohladne liečby interferonmi… dakujem

Sama príroda ho vymyslela - Fenixove slzy, extrakt konope. Ostatné si vygúgliš:-)

Dobrý deň. Rozprávala som sa z viacerími alternativními liečiteľmi o roztrieštenej skleróze a zhodli sa vtom že najlepšiou prevenciou, ale aj liekom či už v začiatočnom alebo pokročilom štádiu a nielen sklerózy ale aj, Alzhajmera, , a, Parkinsona, , je levanduľa. Dá sa povedať že ide o jedinú rastlinu ktorá ma také regeneračné účinky na mozgové tkanivo. Pije sa čaj z levanduľovích stopiek / jedna zarovnaná kávová lyžička asi na 1, 5 cm nastryhaných stopiek sa zaleje približne 2, 5 -3 dcl vriacej vody / , tie niesu horké a sú určene na vnútorné použitie. S kvietkov levandule sa pripravuje raz týždenne kúpeľ ( asi za hrsť kvietkov levandule dáme vopred zapariť do 1 litra vriacej vody na polhodinu, potom pripravíme s toho kúpeľ / a treba byť už len trpezliví kým sa nedostavia prvé účinky cca 1 - 3 mesiace pravidelného pitia a kúpania, u každého individualne. Levanduľa sa odjakživa používala na regeneráciu, ďalej sa využíva pri depresiach, na uvoľnenie psychické aj fyzycké. Levanduľoví olej sa používa vďaka regeneračným účinkom na defekty kože / jazvy, strie… aj ako prevencia pre tehotné zvýši elasticitu kože / prajem veľa úspechov určite zaberé

Aj moja dcérka ma sm. Ak chcete môžete ma kontaktovať ma mail.

Nepanikarte, vyuzite silu prirodnej mediciny teda stravy a zeleniny korenovej alebo hlubovej. Taky zazvorovy odvar s medom, pripadne cibulovy. Tiez liecia skryte zapaly, ktore medicina nevie odhalit. Prijem vlakniny vo forme ovsenych vlociek, prosa a ovocia m, a tiez nezanedbatelny vplyv na fungovanie organizmu.

Aj mojej dcerke zistili SM. Snažím sa s tým nejako sa vyrovnať. Ak chcete, môžete ma kontaktovať na mail.

Uz asi mesiac beriem Tiapridal, na uvolnenie svalstva a super.

Poprosím Vás čo to je mumio? Zaujímalo by ma, nakoľko tiež trpím s chorobou SM.

Mumio je mala cierna tabletka, velkosti hrasku alebo gombika. www.mumio.sk Je to vlastne vytazok skal v kaukazskych pohoriach. Ma velmi priaznive ucinky na celkovy organizmus blizsie je uvedene na stranke.

Dobrý deň, prosím Vás o upresnenie, ako používať čaj z levandule, či sa pripravuje z čerstvých rastlín, alebo aj zo sušených, resp. keď som hľadal levandulu na predaj, tak som našiel iba sušený kvet a Vy píšete, že na čaj sa používajú nastrihané stopky, teda čaj z kvetov nemá potrebné účinky? Chceli by sme tento čaj vyskúšať pre manželku, ktorá má tiež SM už viac rokov. Ďakujem za odpoveď.

Http://liecbasklerosismultiplex.webnode.sk/

plazmový generátor - frekvenčná terapia-vysoko účinné

ako po rokoch hodnotite tu knihu Overcoming MS od dr.Jelineka? Mate ju este v PDFku, alebo da sa niekde zohnat na nete?