Rýchla pho vietnamská polievka

POTREBUJEME 2 litre kuracieho vývaru 500g kuracích pŕs 400g stredne širokých rezancov 30g zázvoru 1 čili paprička 1 celý badián a palička škorice 1/2 lyžičky kurkumy 150g klíčkou munga alebo bambusových výhonkov

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14316-rychla-pho-vietnamska-polievka

To je tá sladko-kyslá polievka??? Lebo ak áno, tak si ten recept hneď ukladám, tú zbožňujem :slight_smile:

som zvedava, co na nu budes hovorit…a kde zozenies tie klicky munga alebo bambusove vyhonky???..

V obchode ich možno niekde zoženie alebo si pôjde požičať do čínskej reštaurácií :smiley: :smiley: :smiley:

Mňam vyzerá to dobre len tie klíčky som nevidela nikde,

Nie? Mne sa vidi, ze aj v tescu som ich raz videla :slight_smile:

Potom ti napíšem, cez víkend rozmýšľam, že ju skúsim uvariť. No veď v obchode v tých zdravých potravinách snáď niečo také budú mať.

Ja tomuto moc neholdujem takymto vietnamskym, cinskym receptom :confused:

Každému chutí niečo iné, to je samozrejmé :slight_smile:

Ja mam najradsej kremove, tie su dobre aj na studeno :wink:

Ja vobec nemam rada taketo polievky, teda myslim na studeno, to mi vobec nechuti :confused:

vies co ani ja som to kedysi vobec nemusela, ale prisla som tomu na chut :slight_smile:

to sa ti ako podarilo? ze sa ti chut zmenila?

milujem tuto polievku! je strasne dobra ked ideme do restiky kde robia taketo azijske jedla tak si ju tam zakazdym dam. je to ale asi aj najznamejsia takato polievka takze ju maju vsade

Ja som tomu dlho nevedela prísť na chuť :slight_smile:

Ani sa ti nečudujem patzinka, predsa len to je taká iná chuť ale je dobrá. No tiež by som ju nevedela jesť často, iba sem-tam

Mňam! Milujem túto polievku, pri chrípke je ešte lepšia ako náš vývar

Aj mne velmi chuti tato vietnamska polievacka, je chutna. V niektorych cinskych restauraciach ju varia fakt chutnu :slight_smile:

Aj ja súhlasím s Vami dievčatá. Tiež mi táto ich polievočka chutí.

to je super polievka, robia ju v restike vedla nas, hrozne rada ju mam