Schréter: Rozdiel medzi antivirotikami a antibiotikami je jednoznačný

Rozdiel medzi antivirotikami a antibiotikami je jednoznačný, povedal pre TASR prednosta Kliniky pre infekčné choroby Fakultnej nemocnice Luisa Pasteura v Košiciach Ivan Schréter.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/2083-schreter-rozdiel-medzi-antivirotikami-a-antibiotikami-je-jednoznacny

toto by si mali doktori prečítať, atb sa už predpisuje ako cukríky a veľakrát úplne zbytočne. Keby do nás odmalička nedžgali nejaké očkovania, možno by naša imunita bola pevná a zdravá, ale vďaka všetkým tým liekom a očkovaniam sú ľudia takí cintlaví na každý soplík. Ja nie som zástanca očkovaní proti chrípke, je to totálna hlúposť a akurát to popletie celý organizmus, ktorý koniec koncov ajtak ochorie. Veď už pomaly tá chrípka bude imúnna proti všetkým prípravkom, lebo má bohovskú pôdu k mutácii. To už ani nebudem hovoriť o tbc, ktorá je imúnna na lieky proti nej, lebo sa podávali v zlých kombináciách. Ľudia majú potrebu stále do seba hádzať kadejaké tabletky a neuvedomujú si, že si tým len škodia a pripravujú vírusom aj baktériám bujnú živnú pôdu.

ale pozri, ja sa ani nečudujem, že sú všetci takí cintlaví, veď v telke bežia úplne normálne reklamy, že NEMÁM ČAS BYŤ CHORÝ. Jak nemám čas? Veď choroba ta buchne do postele za nejakým účelom, a nie ju rýchlo prebehať a prd z toho.

Skoda, ze nasi lekari este neobjavili koloidne striebro. Je uplne bezpecne a funguje dokonca i ako antivirotikum… Ma vsak jednu velku chybu - nehradi ho poistovna…