Seboroická dermatitída

Seboroická dermatitída alebo seboroický ekzém je chronické kožné ochorenie, ktoré má recidivujúci priebeh. Patrí medzi pomerne časté ochorenia. Postihuje oblasti bohaté na mazové žľazy a kožné záhyby.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6684-seboroicka-dermatitida

Je niekde v BA odborná ambulancia na seboroickú dermatitídu, kde by som sa mohla obrátiť ? Mám dermatitídu vo vlasovej časti s ktorým mi moja kožná lekárka už nedokáže pomôcť.

Ja mám tiež SD. Mne pomohol krém SKIN-CAP, tiež je aj šampón SKIN-CAP, dá sa kúpiť v lekárni alebo objednať cez internet(cez internet je lacnejší). Kožné doktorky mi nevedeli tiež pomôcť, vyskúšala som veľa mastí. V prípade nejakého dotazu mi napíšte na e-mail, rada Vám odpoviem.

EXCIPIAL U LIPOLOTIO mlieko 200ml
Cena s DPH 3,80 €

Dobry vecer. Akurat si citam vas prispevok o seboree a chcem sa vas spytat vy ste ju tiez mali alebo este mate? ja som zufala kozna mi predpisuje len maste ktore zaberu az do uplneho zmiznutia 3-4 dni :- ( chcela by som nieco co by mi zabralo a ak by bolo mozne aj uplne vyliecilo :- ( co pouzivate alebo ste pouzivala? dakujem velmi pekne za odpoved

čože ste to použivali? Ktorý krem vam pomohol?