Sedimentácia 4/10

môj otec ma 130sedimentaciu a velke bolesti chrbata dalšie vysledky nemam ale su ok.môže to byť aj nador?

Skus črevnú očistu, ja nemám problémy, ale chcem to skúsiť, pretože ti to zlepší aj imunitu a odstráni napríklad únavu. všetko zdravie sídli v črevách.

Moja mamina má vysokú sedimentáciu už dlhší čas FW 98/100 po dobratí 2 balení antibiotík bola ešte vyššia,robili jej výtery z hrdla ale výsledky zatiaľ nemá. Lekárka ju posiela do nemocnice, vraj takáto sedimentácia je smrteľná, no mama nemocnicu odmietla.

Moja 7 ročná vnučka má sedimenntáciu 27. Jeto v poriadku?

Gita sedimentacia sa udava v 2 cislach. tych 27 je za prvu, ci za druhu hodinu?

zdravím, ja vás oslovujem ani nie tak pre zv.sedim., ale preto, že ste podstupili operáciu krčnej chrbtice- kde vás operovali, ako bolo bezprostredne po operácii, a teraz- lepšie, horšie, ja sa vymeny 2platničiek C chr.vyhybam 3r., ale zhoršuje sa to, lenže mam aj 1cm vysunutu platničku v T obl.Veľmi sa bojim, dokonca aj neurochirurg je viac než opatrný v super zlepšený vysl.po operácii…
Ja som z Košíc.

je to prosím dobrá sedimentáciqa pre babku, má 32/58 ?

Manželka (1932) má sedimentáciu 22 / 40 pri zistení helicobaktera pyroli. Dôvod na nejaké obavy? Ďakujem, TH.

Dobrý deň, neviem do ktorej ambulancie v poliklinike mám ísť na sedimentáciu (alebo výter), stačí krvný test pre pľúcneho lekára? Mala som zápal pľúc. Ďakujem za odpoveď.

Dobry den, mam sedimentaciu 40, som tehotna (21tt). Viete mi povedat ci je to nieco vazne? Dakujem. Anita

Dobry den, mam sedimentaciu 34/60, som tehotna 24tt, viete mi prosim povedat, ci je to normalne, lebo mam mierne obavy. Dakujem.

Nie si teraz chora, alebo v blizkej minulosti si neprekonala nejaky zapal? Ide o vysoku sedimentaciu.

Dobry den, mne robili sedimentaciu len za prvu hodinu (na tu druhu uz asi nebol cas cakat, ja neviem) no a za tu hodinu mam sedimentaciu 24. Mam 23 rokov a astmu, je tato sedimentacia v poriadku alebo mam v tele nejaky zapal? Kedze moja pani doktorka sa k tomu vobec nevyjadrila ani na moju ziadost, obraciam sa na Vas. Dakujem

Dobrý deň. Na preventívke mi zistili sedimentáciu 28/52. Bol robený aj odber moču, zistený hnis a bielkoviny v moči. Mám sa niečoho obávať? Súvisí to s nálezom v moči? Nikdy som s týmto problémy nemala. Mám ísť na nový odber.

Ja mam sedimentaciu 68/82 a CRP 37,17 co pomohlo maminke?

Mam asi tich8 rokov visoku sedimentaciu mam36 rokov nevedia na to pris bojim sa ako dalej co bude