Seretide inhaler

Máte niekto s tým skusenosti? Je to pravda, že sa priberá od toho lieku? / Myslím ako vedľajší účinok /.

Katka, dakujem, brala to sesternicina dcéra. Asi mesiac. Pred tým mala niečo slabšie. Zdá sa im, že pribrala. Ináč to pomohlo. Má 8 rokov.

Moja dcéra to berie už viac rokov a vôbec nepriberá od toho. Sem tam sa jej zdá, že má búšenie srdca od toho po užití, ale potom to prejde. Takže žiadne priberanie. Pá, pá.

Seretide je úžasný, keď som mala astmatické problémy, vyskúšala som mnoho inhalátorov, ale tento mi skutočne pomohol. Však je aj oveľa drahší ako ostatné. A nepriberá sa z neho, to viem určite. Mala som vtedy 30 rokov. A najlepší bol pre mňa Seretide puk fialový, 60 dávok.

Teda seretide diskus, ale lekári mu hovoria puk.

Nie, nepriberá. Beriem už druhé balenie a nepribrala som ani deko. MB

Pribera sa z jedla. Vsetko ostatne je vyhovorka. Ziadny sprej neobsahuje kalorie. Iste lieky a hormony povzbudzuju chut do jedla, ale zasa sa da pribrat len zo skonzumovaneho jedla.

Pribera sa sice z jedla, ale Seretide obsahuje corticoidy a to je hroza. Odkedy ma moja dcera Seretide, takmer zdvojnasobila svoju vahu. Cvici, plava, korculuje, sladkosti ma na pridel (2x tyzdenne) a stale pribera. Uplne ma zniceny metabolizmus. Takze astma je pod kontrolou, ale bojujeme s obezitou. Ma 10 rokov.