Seretide inhaler

(tina) #1

Máte niekto s tým skusenosti? Je to pravda, že sa priberá od toho lieku? / Myslím ako vedľajší účinok /.

(tina) #2

Katka, dakujem, brala to sesternicina dcéra. Asi mesiac. Pred tým mala niečo slabšie. Zdá sa im, že pribrala. Ináč to pomohlo. Má 8 rokov.

(CARLI60) #3

Moja dcéra to berie už viac rokov a vôbec nepriberá od toho. Sem tam sa jej zdá, že má búšenie srdca od toho po užití, ale potom to prejde. Takže žiadne priberanie. Pá, pá.

(Aneta) #4

Seretide je úžasný, keď som mala astmatické problémy, vyskúšala som mnoho inhalátorov, ale tento mi skutočne pomohol. Však je aj oveľa drahší ako ostatné. A nepriberá sa z neho, to viem určite. Mala som vtedy 30 rokov. A najlepší bol pre mňa Seretide puk fialový, 60 dávok.

(Aneta) #5

Teda seretide diskus, ale lekári mu hovoria puk.

(Mária Beláňová) #6

Nie, nepriberá. Beriem už druhé balenie a nepribrala som ani deko. MB

(Anika) #7

Pribera sa z jedla. Vsetko ostatne je vyhovorka. Ziadny sprej neobsahuje kalorie. Iste lieky a hormony povzbudzuju chut do jedla, ale zasa sa da pribrat len zo skonzumovaneho jedla.

(Vlada) #8

Pribera sa sice z jedla, ale Seretide obsahuje corticoidy a to je hroza. Odkedy ma moja dcera Seretide, takmer zdvojnasobila svoju vahu. Cvici, plava, korculuje, sladkosti ma na pridel (2x tyzdenne) a stale pribera. Uplne ma zniceny metabolizmus. Takze astma je pod kontrolou, ale bojujeme s obezitou. Ma 10 rokov.