SEX co maju radi zeny a co by chceli vyskusat

ake polohy a chute maju zeny radi a co by chceli vyskusat a este nevyskusali.:? :slight_smile:

Čo keby si sa pýtal svojej polovičky?

@Viktor1519 ty ma nejako rad tieto temy ohladom sexu. Ako si tak vsimam, tak zatial iba take si tu zalozil. Co nemas priatelku/zenu??

Asi nikoho nemá, keď má potrebu toto tu riešiť :smiley:

1 Like

Veru, veru asi tak. Niekedy nechapem, preco sa taketo veci vytahuju na verejnosti

1 Like

asi sa fest nudi, neviem si predstavit, co ine by ho k tomuto mohlo viest

1 Like

Aj ja si myslim a hlavne su prazdniny! Takze deturence sa pravdepodobne aj nudia! :smiley:

1 Like

zalezi aj od typu zeny. niektore maju radi skor romanticke pohladenia a tym padom aj sex je taky a niektore su zase dracice a maju radi aj drsnejsie polohy

Miliara naco mu to tu pises? Este ti bude pisat a na podrobnosti sa vypytovat :smiley:

@domcica presne! Aj ja si to myslim!

Ja sa zbláznim to sa nehanbíš na takomto fóre takéto veci vypytovať? Šak si zapni filmy pre dospelých :smiley:

Zeny maju najradsej pokoj :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

nie je ti trapne sa tu na toto pytat? ved nas chlapov uplne zhadzujes :stuck_out_tongue: :smiley: pokoj a jest a nepriberat :smiley:

barca to si velmi dobre napisala :smiley: vacsinou mame najradsej pokoj :smiley: :smiley:

Len zase aj s tým pokojom to netreba preháňať :confused:

haha veru pokoj a papat kolko chceme a nepriberat a byt krasne a nalicene aj rano, neviem co ta viedlo k tomu sa tu na toto pytat, ale teda pochybujem ze tu dost lerevantne odpovede :smiley: