Sex v stehnách

@vlastina strasne volaco :frowning: Ze sa tak nehanbia to tu takto verejne rozoberat! :frowning:

KED HO TO VZRUSUJE A TEBE TO NEROBI PROBLEM, TAK TO PRAKTIZUJTE.:slightly_smiling_face:

Preco nie? Nepride mi to neprirodzene zalezi na tebe ci to chces aj ty a ci ti to naozaj vyhovuje pravidelnejsie ako pred tym.

Môj bývalý priateľ mal tiež šialene rád silonky a vysoké topánky. No a ešte k tomu sa vzrušil keď som bola pekne namaľovaná trošku viac ako obvykle nepríde mi to divné, mne sa tiež páčia muži napr. ktorý majú šiltovku, muži mechanici a tak každý máme niečo :smiley:

Ja mam priatela,ktory tiez dost lipne na nohach, vydepilovana stale, pancusky ake kolvek, vysoke cizmy alebo topanky podla rocneho obdobia, a potom este zadky, proste sa aj nam zenam nieco paci viac a nieco menej.

:frowning: To nie toto urcite :frowning: mne vsetky taketo veci pridu hrozne neprirodzene :confused: a niektore priam az nechutne a dost proti srsti :frowning:

Kazdy to berie inak, inak sa k tomu stavia, ja to radsej neriesim :slight_smile:

1 Like

Ak ti to je vyslovene neprijemne musis si to s nim urcite vykomunikovat, kazdy mame nieco po tejto stranke no :confused:

niekomu taketo vecicky vobec nevadia… no po mne keby to chcel moj drahy, tak s tym mam velky problem… ale je to vsetko o komunikacii!..

je nutne vo vztahu povedat co ano a co nie aby potom neprichadzalo sklamanie :slight_smile:

takto no kazdeho pritahuje nieco ine :slight_smile: kazdy mame nieco myslim, ze to nie je ani chore ani nenormalne :slight_smile:

Pripajam sa kazdy ma rad nieco ine nieco co iny nemusia alebo nemaju radi to este ale neznamena ze je ten clovek chory alebo ze by to nebolo normalne kazdy ma rad ine jedlo ine zviera kszdy ma svoj volny cas ktory netravi tak ako ja ty alebo ona a tak to je aj so sexom kazdemu sa paci ina zena iny muz niekto ma rad to niekto nieco ine je to normalne ale nutit by sme sa navzajom nemali k nicomu :slight_smile:

jeden chlap ma rad prsia, druhy zadok, no a ten tvoj stehna :smiley: proste s tym neurobis asi fakt nic :confused: ak to tebe prekaza proste to s nim nerob… ale uz sa to bude tazko vysvetlovat, ze preco nie ked uz raz ano…