Sex zvysena chut

Poslednom case mam uz je aj vyše roka zvysenu chut na sex a to iste aj partnerka ona je po 30tke tesne ja pred ale apetit mame teda vysoky vsetko by bolo okej ale ked som v praci tak to sa mi nikdy nestavalo a musim aj tam si ist spracit ulavu priatelketo neprekazajeviac menejaj rada sama si tiez pomaha casto apaci sa jej ze si to aja takto robym a vravi mi zesa jej zda vedcsi ako byval aten pocit mam a ja a aj tvrdcsi co jej neprekaza ale je mozne ze moze penis este v tak neskorom veku dorastat moja cm je 21cm aj nieco cojedost aviac by som uz ani naozajnechcel aan partnerka je uz na neho zvyknuta dakujem za odpovede pripadne odpiste akoste na tom vy aj zeny

Nechápem, načo to sem píšeš, keď vám to obidvom vyhovuje a nepotrebujete žiadnu pomoc!!

1 Like

nerob z toho tragédiu. je dobré, že vám to obidvom vyhovuje a buď rád, že aj v takom veku to máš tak ako to máš!!

chlape, mozes byt rad, ze si na tom tak, ako si!!

to som akoze uz stary podla teba.:? :smiley: dufam ze nie necitim sa tak este.:smiley:

Nie, teraz si predsa v tych najlepsich rokoch…Tak si to uzivaj!!

Keď máš ešte len pred 30tkou, tak nie si starí!!

no mam dost z tohto, co tu riesite :smiley:

Dosť? Riešia normálne veci, ktoré v živote čakajú každého :stuck_out_tongue:

mojho draheho asi tiez postihla tato nadmerna zvacsne chut ale vyhovuje mi to :slight_smile: :smiley:

1 Like