Sex

Žijem s partnerom 10 rokov, ja mám 43 a on 40 rokov, máme sa radi a nik z nás nemá iného partnera ale u partnera počas milovania penis jednoducho klesne a výčitky mám ja. On tvrdí, že je všetko ok, že len nevládze. Ale už sa milujeme iba dva, tri krát ročne a ja sa trápim. Zdá sa mi to na náš vek veľmi málo krát. Pomôžte prosím, čo robiť?

Kajka,
bolo by vhodne vylucit zdravotne problemy, ktore by mohli sposobovat znizenu chut na sex, problemy s erekciou apod. Po vyluceni zdravotnych tazkosti, ktore riesi aj urolog, pripada do uvahy navsteva psycholga, psychoterapeuta. Odbornik na dusevne zdravie by mohol s vami skumat psychicke priciny toho, co vas a vasho partnera trapi. K tomu je potrebna chut a motivacia k spolupraci so psychologom, psychoterapeutom.
Pricin, preco niekto nema chut na sex je mnoho, preto je dolezita individualna alebo parova spolupraca.
rita svihranova
www.psychoterapeut.zzz.sk

Kajka, dva-trikrát do roka je príšerne málo, ten môj ak to nie je dva-trikrát do týždňa tak by bolo zle… u nás taký interval by znamenal rozvod… treba to určite riešiť, chuť u muža sa dá vybudiť rôznymi spôsobmi, predĺžené romantické víkendy, tantra, erotické spodné prádlo, na každého pôsobí niečo iné, ale musí byť tá snaha obojstranná, tiež by som odporučila navštíviť odborníka, v tomto prípade sexuológa a skúšali ste nejaké afrodiziakum alebo podporné látky, aby mu ako ty hovoríš neklesol? Sestra s mužom mali problém v posteli ale asi po 20 rokoch manželstva, kedy sa to už viac menej očakáva, oni siahli po rôznych viagrách a pochvalovali si clavin, že pri ňom bol účinok rýchlejší a stabilnejší… tak skús najprv toho odborníka a tie bežné veci, prípadne siahnúť po clavine, držím palce :slight_smile:

2-3 krát do roka je skutočne málo. Určite by sme partnerovy odporučili zájsť k lekárovy, nakoľko to môže byť problém len s erekciou a vy sa zbytočne trápite. Poprípade vyskúšať voľnopredajné doplnky, ktoré niektorým skvelo zaberajú
http://www.stoporenie.sk/

A co tak zaobstarat manzelovi nieco na zvysenie chuti ? Napr. Red od bhipu :slight_smile: http://www.energiabhip.sk/n/red-pre-muzov Treba mu povedat, ze je to zdrave na srdce, prostatu a imunitu, co aj je a pritom po par tyzdnoch bude mat vacsiu chut na sex, pretoze je to aj afrodiziakum a zvysuje testosteron :slight_smile: