Sex

Ahojte, mám po tridsiatke a stále väčšiu chuť na sex, ale taký poriadny, čo sa moje hormomy zbláznili?. Čím to je? Ďakujem.

1 Like

Vraj po 30 si žena plne uvedomuje svoju sexualitu a presne vie, čo chce a ako to dostane, vraj 2 puberta, no som zvedavá, ešte 3 roky a uvidím, či sa to stane aj mne.

Buďte rada, že sa to vás prebudilo. Ak ste vydatá, teraz začína Váš plnohodnotný sexuálny život.

Tak to je asi ozaj 2 puberta, ale poriadna. Držím palce, nech aj na teba potom príde.

Mam 27, cvicim bodybuilding a asi to vplyv na sex. aktivitu, lebo ja mozem stale, samozrejme zalezi na partnerke, ale pocul som myty, ze po 30tke pride oslabenie, tak som zvedavy.

Ahojte, aj ja mam po tridsiatke a stale mam chut. Ale hlavne stale na nieco nove, zvlastne a experimentalne. Co mam sexualne harasenie?

1 Like

Hm, no ja tiez mozem potvrdit, mam 31, dve deti, ale ked sa nahodou pri tom zhone k tomu dostaneme, nemam dost, az mi muz vravi, ze potrebuje “pomocnika” …

Tridsiatnicka ahoj no ja mampriatelku je jej tesne po 30 a naozaj aj ona ma stale vedcsiu chut na sex nevedela preco samozrejme mne to neprekazalo a som len rad jej chute idu az do veci ktore vtedy neskusala ma chute na miesta ine zviazovanie co vtedy nemusela ani nebasnila o tom a co mne najviac sa paci ze sa zacala dost aj sama uspokojovat co pred tim ani nerobila zriedka teraz sa kludne aj rano pred domnou dva krat spravy samozrejme ja musim tiez a na vzajom sa ukojujeme bez toho aby sme sa jeden druheho dotkly a stymito napadmi prisla ona chute dostava naozaj stale vedcsie ale je to normalneprave teraz je vo veku kedy je naozaj najviac aktivna. :slight_smile: a kludne skuste aj tuto praktiku jasom si rychlo nanuzvykol

Keby to tak mal každý, tak by to bolo super :smiley: :smiley:

1 Like

To je pekné, takýto vzťah, ale myslím, že niektoré veci by mali zostať len medzi vami :slight_smile:

1 Like

tak ak to nemas ty tak tak je t chybou muza a ak to nema rad muz tak tak znova je to chybou muza.:smiley: :slight_smile: