Sexuológ v Martine, Žiline, alebo v Trnave

Poraďte mi prosím nejakú ambulanciu sexuológa v Martine, Žiline alebo v Trnave, prípadne nejakú sexuologickú pradňu aspon v jednom z týchto miest, ak také niečo existuje. Ďakujem pekne.

V Trnave je sexuolog Dr. Gerbel. Ordinuje v stredu a vo štvrtok od 13.00 do 18.00 vo FN Ta.

V Ziline pracuje dr. Jezna, je gynekologicka - sexuologicka. Sex. poradnu ma tusim 2x v tyzdni, staci jej zavolat.

V Žiline dr. Blaško, dr. Jezna, dr. Svitač, dr. Jakubčik. V Martine dr. Sopilko.

MUDr. Stanislav Gerbel - Urológ, urologicko-andrologická ambulancia, Fakultná nemocnica, A. Žarnova 11, Trnava, telefón: 033 593 81 11 kl. 801

Dobrý den. Mám problém s erekciou. Mám 50 rokov a nemožem dosiahnuť erekciu, pri dotykoch priateľky necítim žiadne vzrušenie, veľmi sa s priateľkou preto trápime. Prosím Vás o radu. Ďakujem.

Dr. Gerbel je odborník odporúčam. Spokojnosť nadovšetko.

Je prosím, aby 60 ročný muž nemal ešte sex a je ženatý, nikdy sex. nežil s manželkou a sú spolu 3 roky, ako sa to dá liečiť, alebo vzhľadom na jeho vek už nemá šancu? vďaka, budem vďačná za odpoveď na môj e-mail

On je vlastne ešte panic a v živote nemal ani výron semena, je veľmi nerózny aj keď nepije a nefajčí.

Dobrý večer. Mám 34 rokovanie a mám problemy s erekciou aj s ejakulaciou. Skoro stále sa mi pri akte klesne a už viac než pol roka som neejakuloval. A už mi to ničí 7 ročný vstah s priatelkou. Ak mi vie niekto pomôcť, tak prosim…