Siamske dvojčatá Miško a Marek sú životaschopné, majú spoločnú pečeň

Siamske dvojčatá Miško a Marek, ktoré sa narodili vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou na bratislavských Kramároch v utorok 10. apríla okolo 21. hodiny, spolu vážia 5700 gramov.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/2406-siamske-dvojcata-misko-a-marek-su-zivotaschopne-maju-spolocnu-pecen

asi rodicia nemaju cas v hroznom tragickom smutku behat na maily, ja len ako to strasne musi boliet a tak strasne mi to je luto, svet je nespravodlivy, staram sa o 4 krasne deti a aj ked nie su moje, deti su nieco nebeske, neposkvrnena krasa, je to tragedia, a nechapem ako sa to moze stale taketo nieco diat, chcem len povedat ze z uprimneho srdca verim ze Misko s Marekom su v nebicku a veria ze rodicia budu mat este deti a budu stastni a mali tomu budu rozumiet, lebo aj ked to nevedeli povedat vzdy vas lubili a budu naveky, drzim palce na krasny zivot a krasnych zdravych potomkov a dufam(aj ked tazko), ze vase rany sa zahoja a budete mat normalny krasny rodinny zivot, budem sa za nich modlit…Boh zehnaj malickym, uz su spolu…