Skúsenosť s oknami od Vekry

Čaves, zháňam firmu v BA na nové drevené okná. Kúpil som na okraji mesta dom a chcel by som čo najskôr dať komplet poprerábať. Hľadám dobrú kvalitu ale za celkom rozumnú cenu. Kamoš mi poradil firmu Vekra, no keďže ju nepoznám, chcel by som sa opýtať či vám niekomu nerobili okná a ako ste s nimi spokojní. Ako ponuka sa mi celkom pozdáva, len by som bol rád za nejaké osobné skúsenosti, prípadne nejaké doporučenia. Vďaka

1 Like

Neviem, ake vyrabaju okna ale skor by som isla do znamejsich znaciek ako je Slovaktual alebo Salamander.

Mám od nich len dvere ale ako asi by som nemal problém ani s oknami. Ceny majú dobré a tak isto kvalitu.

Máme chatu pri Blave a máme od nich smrekové. Robili ich len minulý rok pred letom ale čo sa týka chladnejších dní či nocí tak super. Tesnia kvalitne. Vybavovanie tiež OK

Tak to som rád, zatiaľ som ich kontaktoval len ohľadom nejakých otázok čo som mal a ešte mi majú poslať nejaké ceny.

No hlavne si pozisťuj najlepšie varianty či čo sa týka zasklenia ale aj izolácie. Ja som si nechal v tomto poradiť a som rád. Predsa len sa do toho vyznajú najlepšie.

No jasné, popýtal som sa zatiaľ čo ma napadlo, tak mi dačo poradili. Myslel som si, že sa vyznám no ale asi moc nie. Toľko informácií som nečakal. Ale budem aspoň troška múdrejší do budúcna.

A aké drevo chcete? My sme si tie smrekové vybrali najmä kôli cenovej dostupnosti a boli v akcii, takže na chatu akurát. Ale určite aj na dom by som zvažoval, no ale zase by to záležalo aj od stavu účtu. Určite by sa mi páčili dubové alebo meranti.

Vieš čo asi borovicu dáme, smrekové sme tiež zvažovali ale nakoniec to bude borovica. Máme aj nábytok z borovice tak to bude všetko ladiť.

Tak určite je super, že vám to všetko bude ladiť. Hlavne, že budú kvalitné a s dlhou životnosťou, to u nás bolo podstatné. Proste na staré kolená nechcem už nič meniť. Takto to vydrží.