Slaba vydrz pri milovani

Dobry den, mam 21 rokov a mam 20 rocnu partnerku, ktoru milujem. Zaciname zit pohlavnym zivotom. Moj problem spociva v tom, ze niekedy, ked sa milujeme, trva mi 5 minut a potom koniec, niekedy menej, niekedy viac … stalo sa mi, ze par hodin pred milovanim som sa spravil a ked doslo k spominanemu milovaniu, tak som sa mohol milovat kvazi kolko som chcel, vydrzal som. A teraz … Tyzden sme neboli spolu a ked k tomu prislo, spravil som par pohybov a koniec. Stve ma to a mrzi ma to, uz len pre to, ze nedokazem priatelke dopriat pohlavne slast … Bol som operovany na skratenu uzdicku, ktoru mi odstranili, mavam mierne problemy s mocenim uz skoro 2 roky, ale nezistili mi cim to je a prostatu mam udajne v poriadku, doktor mi hovori, ze sam tam mam zapalenu predkozku (nesvrbi) … t. j. pouzivam Canesten a niekedy Fnugimacidin. Na zaludi mam aj tzv. Hirsuties papillaris genitalis (ako som nasiel na nete) , moze aj to sposobovat nejaku zvysenu citlivost? Viete mi prosim poradit ako si vylepsit v tomto vydrz, alebo ako to vediet oddialit, podrzat alebo nieco? Zalezi mi na partnerke a nechcem, aby sa kvoli tomu aj vztah rozbil. Vopred dakujem za odpovede.