SLK vyzvala ministra aj LOZ, aby ustúpili a nehazardovali so životmi

Prezident Slovenskej lekárskej komory (SLK) Milan Dragula dnes vyzval odborárov aj ministra zdravotníctva Ivana Uhliarika (KDH), aby ustúpili zo svojich požiadaviek a nehazardovali so životmi ľudíToto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/11270-slk-vyzvala-ministra-aj-loz-aby-ustupili-a-nehazardovali-so-zivotmi

Pán profesor Dragula len potvrdil, že tak ako vždy v zlomových momentoch SLK nepodporila svojich členov v zákonnom boji za ich práva, ale kolaboruje s kýmkoľvek a kedykoľvek proti lekárom - svojim vlastným členom. Ak má pán profesor problém vytvoriť si adekvátny názor pri riešení krízových situácií, nech si zoberie príklad z rozhodnutí šéfov iných stavovských organizácií napr. komory notárov, súdnych znalcov, architektov a pod, čo oni nebojácne presadili a vydobili pre svojich členov… Toľko o morálke.

Prosím, zásadne sa vyjadrujte vážení aj kolegovia o hodinovej mzde! Kde sme totálne v zvrhlom systéme - nehovorte o “300 Eur”, hovorte o zvýšení hodinovej mzdy.