Slováci začínajú so sexuálnym životom, až keď sú zrelí

Viac ako polovica Sloveniek a 40 percent Slovákov začína pohlavne žiť medzi šestnástym až osemnástym rokom života



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/9282-slovaci-zacinaju-so-sexualnym-zivotom-az-ked-su-zreli

niečo na tom bude. lebo najviac som si to začal auživat až ked som mala 30+ a nebala som sa povedat čo sa mi pači, čo nie, čo chcem, čo mi robi dobre a atd a hlavne vtedy som si kupila svoju novu hračku :slight_smile:

1 Like

Tak to je zaujímavé. Ja by som sa mohol milovať denne:-) Ale súhlasím že užívaŤ som si to začal až po 20, do vtedy to bolo len z frajeriny asi

pretože ako pubertaci idu hlavne po niečom nepoznanom, po niečom novom. Ale ked im bude 30+, tak si to budu uživat aj po citovej a emočnej stranke

nooo na tom nieco bude, ono casom si zacne clovek podla mna uzivat ten sex nie len po fyzickej stranke. mentalne vyzrelejsi clovek sa aj na sex proste diva inak a nie je to pre neho len uspokojenie nejakych tych pudovych zalezitosti

A co je to zle? Podla mna to je dobre aj ked si myslim, ze tato dalsia generacia to upravi a velmi rychlo.

ked maju sex radi, kludne nechi si ho uživaju, ale hlavne opatrne , treba použivat kondom, aby deti nemali deti

niečo na tom bude, pretože sex som si začala uživat až okolo 30 roku. Kupila som si krasne pradlo, intimne hračky a konečne som dosiahla pravy orgazmus

To sa mi nejako nevidi, ked vidim, ze teraz uz aj 15 rocny maju sex a pochybujem, ze su uz zreli

Sa mi to nevidi, niektore deti uz v 13-14 rocne zacinaju so sexom :confused: Co mi pride naozaj velmi skoro

Kazdy sa citi zrely v inom vekom :slight_smile:

hmmm, no neviem ale osobne by som to nepovedala, vsak sa neda ani definovat, kedy je clovek na sex zreli :slight_smile:

Volakedy ludia zacinali so sexom, ked boli zreli, no teraz mi to pride, ze niektori ludia su taky, ze im je jedno kedy a niektorym aj to, ze s kym to je. Doba je uz uplne ina ako volakedy.

No ale vie mi niekto povedať, čo znamená byť zrelí?

To je dobrá otázka :smiley: Lebo niekto sa považuje za zrelého aj v 15-ke :smiley:

ked sexuju v 15.rokoch, tak ešte nevedia ako na to. Dufam, že pri sexe aspon použivaju kondomy, aby deti nemali deti

No veď to, že začínajú dosť skoro a prakticky o tom sexe ani moc nevedia. Doba sa posunula úplne iným smerom a vôbec by som netvrdila, že sú v tomto smere zrelí

Presne tak a keďže nie sú až takí zrelí ako si mysli, je mnoho nežiadúcich tehotenstiev zvlášť v takom tom mladom veku

Áno to máš pravdu. Sexujú deti, ktoré o sexe nevedia nič a potom to mnoho krát aj tak dopadne. Za mňa je tento článok taký skôr nerealistický

Dnes je to všetko posunuté, to je fakt :confused: