Slovenský Červený kríž vyzýva na darovanie krvi

Slovenský Červený kríž, územný spolok Bratislava – mesto sa v spolupráci s Národnou transfúznou službou (NTS) SR obracia na verejnosť s prosbou o pomoc pri darovaní krvi



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6703-slovensky-cerveny-kriz-vyzyva-na-darovanie-krvi

JE NEDOSTATOK KRVI LEN V BRATISLAVE, RESP. NIE JE DOLEZITE V KTOROM MESTE DARUJEM KRV?
KEDY MOZNO DARCU VYLUCIT Z ODBERU, BERIEM LIEKY NA UPRAVU CHOLESTEROLU.

dobrý deň
chcela by som darovať krv ale užívam prednizon 2,5mg,môžem darovať kvr?
ďakujem

aj keby som chcel tak uz nemozem.neviem skade ale nakazil som sa hepatitidou b ze vraj.urcite to nebolo pri sexe.ziadny som este nemal.

som 20-nasobny besprispevkovy darca krvi. zo zakona je zamestnavatel povynny zaplatit mi smenu kedy som bol darovat krv.aj zaplati,ale potom mi to stiahne z premii,lebo nemam vyrobeny cely mesiac a potom mi to stiahne este raz s trinasteho platu ,lebo v priebehu roka som mal tzv. paragraf.a som presvedceny ze tak je to vo vatsine fyriem a podnikov teda jedno darovanie krvi ma stoji cca 75eur

Som 30 nasobny darca krvy a ked moj otec ochorel a musia ho operovat,odkladaju mu operaciu, ze neni krv.je to smutne,ze sa takto stavaju k rodinnym prislusnikom darcov krvi a preto som sa rozhodol ze koncim s darovanim krvy

Tiez som darca krvi a ak mas zaujem darujem krv.ked teda mas zaujem napis mi na cucoriedka12@azet.sk.

Ahoj, ak je to este aktualne, pojdem v najblizsej dobe tiez darovat krv, tak ak sa to da adresne na meno, mozem skusit pomoct…