Sme na stope vraha

Preniknúť do vnútrobunkového sveta ľudského organizmu je čosi, ako letieť v kozmickej lodi a žasnúť nad scenériami dosiaľ nepoznaného vesmíru. V rozhovore s RNDr. Jánom Sedlákom, CSc., riaditeľom experimentálneho ústavu onkológie SAV takú expedíciu spoľahlivo zažijeteToto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/4703-sme-na-stope-vraha

dakujem za informacie v tomto clanku a vedcom,lekarom,ktori sa snazja vynajst liek proti rakovine a inych nevyliecitelnych chorob.moja otazka je:kde mam poslat recep na zlikvydovanie rakoviny a inych chorob.myslim instytuciu,kde by moj postup liecby overili.dakujem

U otca po štvtej operácií zistili nádor hrubého čreva. Chudol 38 kíl. Chemoterapiu a rádioterapiu sme odmietli. V nemocnici v tej istej dobe hospitalizovali 5 známych z našej dediny, ktorý boli mladší. Po liečbe zázračným doktorom uplynulo 11 rokov otec aktívne pracuje, má 78 rokov, ale z tých 5 známych už nežije nikto už aj chirurg zomrel, ktorý ho 2x operoval.

skoda, ze sme taki hlupi a zaslepeni…cele zdravotnictvo je ovladane farmaceutickymi spolocnostami, studenti, doktori, vsetci su ovplyvnene nimi, pretoze tie podporuju tieto skoly. z chemoterapie idu nemocniciam a lekarom tazke peniaze /zazila som to na vlastnej kozi/. moj otec mal najzhubnejsie nadorove ochorenie, ake vobec existuje - nador na pankrease v terminalnom stadiu, ked mu bol diagnostikovany. dostaval do troch mesiacov zivota…bohuzial, dnes nie je medzi nami, ale aj vdaka doktorovi, ktory mu podaval enzymy atd sa otec dozil celeho roka a kvalita zivota bola velmi dobra, az ku koncu sa to zosypalo…nastastie to netrvalo dlho… poznam vela ludi, ktori sa zmateni, v soku a nadeji rozhodli pre chemoterapiu a dopadli podstatne, podstatne horsie. zomierali v bolestiach, imunita sa zrutila, neprijimali stravu a pomaly, tazko a dezhonestujuco zomierali…

Škótsky embryológ dr. John Beard, profesor Edinburghskej univerzity, ešte v 19. storočí objavil základ toho, čo my dnes nazývame „kmeňovými bunkami“… a experimentovaním objavil pozitívnu funkciu pankreasu a enzýmu trypsín pri liečbe rakoviny. Tento enzým je schopný úplne vyliečiť rakovinu: bez stopy odstrániť rakovinové bunky a nádory. Beard vstrekával výťažok trypsínu do myší chorých na rakovinu (Jensonovu sarkómu) - a nádory sa úplne stratili. Lekári jeho výskumu spočiatku venovali veľkú pozornosť a v odborných časopisoch (Lancet a British Medical Journal) vtedy publikovali mnohé články o úspešnej liečbe enzýmami. Bohabojní ľudia s dobrými úmyslami sa radostne púšťajú do vlastného výskumu, aby si sami overili a v praxi vyskúšali takú netoxínovú, neškodnú liečbu tejto strašnej choroby. Lenže mocní muži „Koruny“, ktorí stáli na čele inštitúcií v Európe a v Amerike, sa odmietli vzdať dogmy a zlomyseľne napadali Bearda a všetkých tých, čo pozitívne hodnotili jeho výskum.
Beard sa zápalisto bránil, zverejňujúc v roku 1911 monograf pod názvom „The Enzyme Treatment of Cancer“, kde zoširoka prezentoval výsledky svojho výskumu. Hovorí sa, že „pravda vždy vyjde najavo“. A v tomto prípade sa tak skutočne stalo, lenže monopolu establišmentu očividne o pravdu nešlo. John Beard zomrel v roku 1924 ako zatrpknutý a osamelý génius.
Diabol očividne miluje krutú iróniu, pretože rok po tom, čo Beard publikoval svoj monograf (1912) sa svet náhle dozvedel o Marie Curieovej a jej objave lúčov, ktoré vyžaruje rádium. Establišment, riadený tými, čo kontrolujú úver, taký potrebný, aby bolo možné finančne zabezpečiť rozvoj nových ideí, naskočili na vlak radiácie.

liek existuje uz od davna rok 1915 no monopoly sveta zabranuju akemukolvek pokroku ved na chorych ludoch je navacsi biznis !!!

Prosím vás mohli by ste nám odporučiť meno toho lekára, sme v podobnej situácii, a ak je akákoľvek malá šanca predĺžit a skvalitniť život, tak to chceme vyskúšať. Ďakujem.

V lieceni rakoviny sme na Slovensku bohuzial 100rokov za opicami. Clovek, ktory si mysli, ze nie je liek na rakovinu, je bed hlupy alebo velmi naivny. Je tu x dostupnych alebo aj trosku menej dostupnych liekov a metod, ktore su naozaj ucinne, ale ziaden onkolog Vam ich neodporuci. Onkologia je brutalne dotovana farmaceutickymi spolocnostami, ktory si na nej postavili biznis. Ten pan doktor, o ktorom hovorite, bol az priliz dobry pre tento zadubeny stat. Vraj vdovec varoval ludi pred sarlatanom- zaujimalo by ma, ci sa ten vdovec niekedy informoval u onkologa svojej zosnulej manzelky, kolko pacientov JEMU zomrelo. To nikto nikdy neriesi.
Moja mamina mala rakovinu a vdaka metode s trypsinom / chymotrypsinom je zdrava!