Smiech = aktívny mozog.

Pacient: "Nemôžem sa rozhodnúť medzi operáciou a smrťou." Doktor: "S trochou šťastia môžete mať oboje...." Príde mladá slečna k doktorovi a hovorí: "Pán doktor, keď si dám za pohárik, tak mám hneď chuť padnúť chlapovi do náručia. Čo mám robiť ?" Doktor vyberie fľašu vodky a hovorí: "Nalejte si...." "Pán doktor, stále mám pocit, že počujem okolo seba hlasy a nikoho nevidím." "A kedy se Vám to stává?" "No, vždy, keď telefonujem." U doktora: "Pán doktor, môže desaťročné dievča otehotnieť?" pýta sa malý Paľko. "Nemôže," odpovie mu doktor. "Vydieračka!" Psychiater sa pýta alkoholika: "Čo pijete?" "Ale pán doktor, ja nie som prieberčivý. Nalejte kľudne, čo máte!"

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14346-smiech-lieci-iba-tych-ktori-sa-smeju

VSETCI zaujímavá téma veru, smiech lieči, tým sa treba riadiť :wink:

Vtipy sú dobré škoda, že ja ich neviem hovoriť :smiley:

Vtípky vtípky, to je moje :slight_smile:

tie mam aj ja rada, len skoda, ze nie kazdy ich vie hovorit

To teda ja napriklad vobec neviem :smiley:

to je celkom zaujimave :slight_smile:

To je dobre vediet :slight_smile: RAda si precitam taketo clanky

ja tiez a casto sa na tom nasmejem :slight_smile:

Tak do tejto témy by sme teda mohli pridávať vtipy, aby sme si tie dni spravili krajšími :slight_smile:

Smiech je velmi dolezity, clovek ked sa smeje, tak je zdravsi, spokojnejsi a zivot ma krajsi. Takze treba sa vediet rozveselit kazdy den.

Len niekedy to nie je take jednoduche sa usmievat!

nie ale ved to je normalne, keby sa kazdy a kazdy den usmieval v jednom kuse tak by to bolo zvlastne, treba davat najavo aj ine emocie

Som si to akurat predstavila a normalne som sa nad tym pousmiala :smiley: Fakt by to bolo divne, keby sme na ulici stretavali iba vysmiatych ludi :smiley:

ale mozno by to bola aj celkom prijemna zmena

Prijemna by to bola, myslim, ze kazdy by mal hned lepsiu naladu

to si ani neviem tak celkom predstavit. mozno by to bolo pekne ale len na chvilu a po chvili by nam aj tie zamracene tvare zacali chybat