Sociálna pedagogika alebo Kto pomôže zvládnuť problém...

Sociálna pedagogika? Aj taká je? Možno sa mnohí z vás zamyslia nad tým, či má zmysel deliť pedagogiku na rôzne odbory, keď je to stále o tom istom. Ale má to zmysel. Pedagóg totiž nie je len učiteľ.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/1909-socialna-pedagogika-alebo-kto-pomoze-zvladnut-problem

fakt skvely clanok!

prosím Vás o materiál z práce sociálneho pedagóga na škole,nakoľko nemožem k tomuto zohnať literatúru ani poznatky zo ZŠ ďakujem

Napísali ste o “našom poslaní” naozaj veľmi pekne. Ďakujem. Anka, sociálny pedagóg

ďakujem :slight_smile:

Pekny clanok,
rozdhodla som sa pre studium tohto odboru a potesili ma slova z clanku.

veľmi pekný článok…aj ja som sa rozhodla pre toto štúdium

i ja som študentka sociálnej pedagogiky a naĺňa ma toto štúdium.

Velmi pekne napisany pravdivy clanok. Autor velmi dobre zachytil a vystihol definiciu Socialny pedagog. Tiez chcem byt jednym z nich.

Dobrý den, jsem také studentka sociální pedagogiky a náhodou jsem narazila na tento článek. Je úžasně napsaný, líbí se vyzdvyžení významu této profese, která, zdá se mi, je mnohdy nedoceněna. Nejvíce ze všeho ale skláním před přirovnáním sociálního pedagoga k delfínovi. To je prostě kouzelné. Ihned jsem si to musela poznamenat a úžasně mi to pozvedlo náladu. Díky za článek.

Krasne, aj ja studujem socialnu pedagogiku a je to fakt skvele studium na pedagogickej skole v BA, nemozem si ho vynachvalit aj ked teda zevraj tie platy su nizke, ale neskor uz nie, ak sa vypracujete a budete pre to zit.