Soda bikarbona + Javorovy sirup

Ahoj, tak soda musi byt cista ziaden hlinik… to pisu
ak si date do googlu soda zazracny liek tak tam jeden odbornik vysvetluje postup aj na videu ale neviem ci nie je v anglictine… pomaha to na vsetko skoro… no aj stravu je potrebne upravit to neznamena, ze ak budem brat sodu nic sa mi nemoze stat… na vsetko sa casom vybuduje imunita… netreba prehanat ak nie sme chori radsej pomalsie… obmedzit veci mliecne, sladkosti, mastne a niektore druhy masa… no a zaklad dnesnej stravz je sol a v nasich jedlach je chemia nie sol… takze ci uz chceme alebo nie zabijame sa tak ci tak… sol by mala byt morska cista nejodizovana alebo himalajska… bez obsahu chloritana sodneho…

Radsej ostante pri javorovom sirupe alebo melase… med nedoporucujem

Ahoj Betushka

Ja som sa vyliecil z tazkej choroby - skusil som asi 16 terapii niektore odporucim
Lieky neberem ziadne pocuvam a vyhladavam vyzdravenych na nete

1. Breussova dieta - super pomoze ale aj oslaby mal som ju asi 5 dni super ucinok

2. Soda inak povedane s citrodekom znizuje to PH ma to svoj ucinok

3. Vegetarianska strava tiez sa cosi polepsilo asi 60 percent

4. teplo sa obliekat setrit sa spavat s horucim vankusom, vecer sa okupat v horucej vode s mydlom PH neutral - kup v drogerii a nesetri mydlom

5. Horuce kupele v aquaparku teplota vody nad 42 stupnov nici skoro vsetky choroby - po tomto ako znovuzrodeny cize zohrej telo na 45 stupnov po 16 minut 3x po sebe, cim castejsie tym viac porazis - supeeeeer ucinok

6. Liecba pitim vody – zaberalo netreba ale hodinu predtym ani potom jest

7. Bilinne caje kadejake som skusal niektore pomahali, upozornujem nemaju totalne zazracne ucinky

8. Ked som sa zase yacal citit zle skusil som MMS - nepredavkuj sa zacni radsej pomenej ak bude zle daj si Ccko deaktivujes to, mne sa polepsilo az moc dakujem Jim Hubee som skoro zdravy

9. Zapper zariadenie alebo BobBeck zariadenie - Ja som pouzil z detskeho vlacika striedavy prud 30voltov na 15 minut 3x denne, SUPEEEER som zdravy tento liek ma nic nestal ale vraj vela lusi vzliecilo rakovinu verim tomu, nadchu porazi za 3minuty, MMs kvapky asi za 2hod, zapper mi odstranil aj kozne 12 rocne problemy aj bolest klbov aj psichicke probl. - nieco Vam odporucim pouzite dake trafo a vzrobte si ho samy najucinnejsi je 30voltov striedavy prud - neskodi

Igor chcela by som sa opýtať na bod 9 čo to vlastne je, nechápem o akú liečbu ide. zháňam info. lebo neter práve našli nádor na pánve

Zdravím, otázkou sody bikarbony a jej blahodárnom účinku proti prekyseniu organizmu / acidóze / , sa poctivo a obšírně zaoberá Kurt Tepperwein vo svojej knihe Omladzujúce ODKYSLENIE… aj v súvislosti so sklerosou multiplex aj rakovinou… prakticky všetky telesné a duševné choroby majú pôvod v prekyslení organizmu, stresu, nedostatku radosti a prekyslenie samotné v nesprávnej výžive… kniha sa dá ešte kúpiť v kníhkupectvách Martinus a inde.

Ešte snáď k používaniu javorového sirupu:
=== všetky sirupy, med a ovocný cukor sú disacharidy a z chemického hladiska nieje medzi nimi rozdiel. Preto cukrovkári musia zvážiť pridávanie javorového sirupu ku sóde bicarbone.
Naše telo je tak zázračne zostrojené, že treba mu len dodať správnu zložku v správny čas, ostatné si zariadi sám samoliečiaci systém v tele. Velmi sa dnes podceňuje úloha kyseliny ascorbovej = vitamínu C.
Zložením je sacharid, funkciou esenciálna kyselina, účinkami zázrak. Ešte je aj CHP ale o tom vela neviem, to je druhý zázrak.
Pitie čistej vody, telocvik a odkyslenie = pevné zdravie a vnútorná pohoda.

Ahoj Monika, zaujal ma tvoj príspevok, môžeš mi poradiť ako si začala?

Jedlá sóda bikarbóna + javorový sirup. Všetky zdroje uvádzajú, že jedlá sóda má byť bez hliníka. Hliníková prísada sa do sódy pridáva preto, aby vplyvom atmosférickej vlhkosti sóda nehrudkovatela - aby zostala sypká. Pre potreby tejto metódy ten hliník však je tam na závadu. Sóda bikarbóna jedlá chemicky čistá - bez hliníka sa vyrába na Slovensku v Pezinku. Viď internet:

http://www.ciste-chemikalie.sk/?utm_adgroup=adroup_1&utm_campaign=3188834&utm_medium=cpc&utm_source=adwords

Výroba a predaj: Slovensko; Firma: mikroCHEM; Miesto: Pezinok – Slovensko; Bežný, (hovorový, obchodný) názov: Jedlá sóda, sóda bikarbóna… ; Chemický názov: Hydrogénuhličitan sodný; Chemický vzorec: NaHCO3;

Výrobca má predajňu v Pezinku, aj zásielkovú službu.

http://www.ciste-chemikalie.sk/cache/documents/1.1_chemikalie_2006_10.pdf

http://www.mikrochem.com/produkty/

Ahoj Igor, prosím Ťa, nemohol by si presnejšie popísať, ako si si vyrobil a používal “Zapper zariadenie” z detského vláčika? Prípadne nemohol by si zverejniť svoju meilovú adresu alebo ozvať sa mi na adresu dgonosova@centrum.sk

Prosím, napište mi na mail, potřebuji radu, děkuji.

Mne 2009 zistili na preventyvnej prehliadke zvetsenu stytnu zlau taku hrcu na pravej strane. 2013 som bol operovany na onkologii. Predtym som si vypocul ako to zo mnou zle vypada a na co vsetko sa mam pripravit. Ja som rok pred operaciov bastil sodu z javorovym syrupom, ale ktomu som si daval aj Aprikark B 17 Prasok z marhulovych jadier. Po operacii poslali tu hrcu na hystologiu. a po tyzdni obav mi bolo pevedane, ze to je negatyvne. Myslim si, ze prekysleniorganizmu je skutocne velky nepriatel ludskeho zdravia-Dag68

Ten bod 9 by zaujímal aj mňa. Práve mi diagnostikovali rakovinu prsníka. Ďakujem. Môžeš mi odpovedať na mail?

Trochu od veci odporucat uzivat sirup a zaroven odporucat redukovat prisun cukrov… sirup je co?

Ja som si pripravil sodu s jav. sirupom, ale po vychladnuti sa soda usadila na dne. Neviem ci je to dobre, lebo clankoch o liecbe sa pise, ze molekuly sody sa naviazu na molekuly sirupu.
Mate s tym nejake skusenosti ?

Reagujem na tento príspevok, ja som si tiež pripravil túto zmes a taktiež sa mi soda usadila na dne. Použil som jedlu sodu -sóda bikarbóna - Dr. Oetker. Má niekto s tým skúsenosť ?
pozdravujem

Http://www.zradielko.sk/2013/05/bullshithunter-soda-bikarbona-a-rakovina/